Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

karamba

Akurát že napochybach ho neopustí, lebo je medzi nimi nejaké puto. Jasné, že je ťažké opustiť niekoho, kto je tvojim prvým, tvoju prvú lásku a dlhoročného partnera. Tiež som už niekoľko rokov s niekým, kto bol môj prvý, aj prvý chlapec atď. a neviem si predstaviť, že by náš vzťah skončil. Ak by som sa mala uchýliť k takému kroku, opustiť ho, určite by som si to dobre premyslela všetko.
Ty už si nepokojná dlhú dobu, pochybuješ tu pol roka, keď nie dlhšie. Si nespokojná, vadí ti veľa veci, veci, s ktorými sa ti ťažko zmieruje, len sa bojíš opustiť ho, nevieš si predstaviť, že zrazu budeš bez niekoho, kto je tvojim prvým, s kým si chcela byť celý život.
Len myslíš, že má zmysel to s ním ťahať, keď ty máš pochybnosti, v podstate sa ho aj bojíš a toľko veci sa ti nepáči? Len zbytočne naťahuješ čas a v takomto vzťahu by si celý život nebola spokojná.
Buď sa s tým všetkým zmieriš, urobíš za tým hrubú čiaru, poprípade sa porozprávaš s priateľom o tej jeho povahe alebo iných veciach, ktoré ti prekážajú, alebo to ukonči.
Len už prosím niečo urob. Niečo urob, ale nepíš stále to isté dookola, ako si to tu robila.

Leela333

Strašne si protirečíš, ale strašne. Keď niekto obhajuje jeho, nadávaš naňho. Keď niekto naňho nadáva, ty ho obhajuješ. Táto diskusia je strata času, ty len potrebuješ pozornosť.

napochybach

vitali,ano vsimla,som si,ale ako naznaky boli aj predtym,on bol vzdy nervak,ale akoby po tej facke sa to zhorsilo trošku..aspon teda mne sa nezdá..resp,odkedy zacal zarabaat tazke prachy a ja som len studenntka,ktora studuje odbor,ktory nie je lukrativny...vieš ..
v com som ta doplietla ?precitaj si vsetky moje prispevky,ak mas cas a mozes ..a možno zziskas komplexnejsi pohlad na celu situaciu

vitali

Napochybach, tak ak si si z diskusie zobrala to najlepsie a rozumne, tak je dobre. Trochu si ma inak doplietla, ale nevadi :) No vidim, ze zaroven som aj mala pravdu, kedze pises, ze v poslednych mesiacoch si k tebe dovoluje viac. A vsimla si si, ze prave pises o tych mesiacoch, ktore prisli po facke?

napochybach

vitali a nie,musím sa ho v tomto " zastať " ,nezvykne mi vynadať do tych najhorsich a ani na mna nikdy nekrical ..to vazne nie ..za cele tie roky,co spolu sme,tak nikdy nekrical na mna,a nikdy mi nic zle nepovedal priamo na moju osobu,ze " ty si taka aleb otaka,alebo si P ,..alebo c " ,to si nikdy nedovolil,neuraza ma ..lebo ako tvrdí " vazi si ma " ,len je proste strasny nervak a vybusny typ cloveka a ked ma na nieco asi nervy,tak si ich vybije na mne posledne mesiace ,take mi to cele príde ..

napochybach

VITALI ja sa mu snazim tie hranice nastavovať,a vzdy mu poviem,ze sa mi nepaci,ako sa ku mne sprava a tvarim sa zarazene a smutne,a on ma hned schladi tym,ze to tak predsa nemyslel....
ta facka,boa zasluzena,on bol tiež opity,na jeho pomery..preto to uz chapem,nejdem rozberať ,proste nie ze si ma nevazi tym ukazal,ale to ze bol nasraty a ja som ho provokovala,ludia mi tu otvorili oci ,ze je to normalne,co spravil a ja si to uz tiež myslím...maju asi pravdu ..
a ja naozaj neviem povedať,ci to lutuje,alebo nie,nevyznam sa v nom,lebo on o tom uz nehovori,nechce to zjavne preberat,on to nechcel preberať ani tesne po tom,nechcel sa o tom zhovárať ..
on nechce nič riešiť nikdy..
skor ma trapi,ze je taky ku mne inokedy,aky je,ze si zacina posledne mesiace dovolovat ku mne ..niekedy viac,niekedy menej,neviem prečo ..

vitali

Ahoj Napochybach. Diskusiu sledujem odzaciatku, ale uz mi nedalo sa nezapojit, lebo vidim, ze ty mas skutocny problem sa zmierit s tym, co sa ti stalo, preto je pre mna pochopitelne, ze tu stale diskutujes. Teraz nejdem hodnotit to, ake je to strasne atd., no musis zacat od seba. Vies, tato diskusia celkovo ti uz nic neprinesie! Uz tu zacinaju utoky, potrebujes si dopliest hlavu este navyse a ziskat na svoju osobu aj nepravdive tvrdenia, zbytocne pocity viny? My ta nepozname, ani tvoj vztah, ale prave preto radsej odid zo svojej temy a zacni hladat riesenie problemu niekde inde - v sebe! Tu ho nenajdes, len sa to natahuje dookola. Ja by som ti odporucila psychologa, alebo inu zdravo rozmyslajucu osobu, ktora ma skusenosti a moze ti pomoct a nebude ta zbytocne osocovat a kritizovat, ako sa deje tu. Ziskas iny pohlad na seba a tvojho priatela. A o vas dvoch si myslim to, ze pokial je on k tebe takto prchky, ako popisujes ze inokedy, nielen ked ti dal facku, bude to nielen jeho povahova crta ale vypoveda to aj o tom, ze si ta nevazi! Keby si ta uctil, nedal by ti ani len facku, ked si bola opita, lebo za prve, pochopil by, ze si opita, nesiel by riesit a robit nic za horuca a proste nedovolil by si to ani v takejto situacii jemu neprijemnej. Pokial citis, ze on nepocituje vinu ci hanbu za facku, tak je to zle. Ak ti zvykne vynadat, nakricat na teba, tak ta facka bola len otazkou casu... Raz by to spravil tak ci tak, to je jeho povaha. Zamysli sa nad tym, ako by sa spravala v tvojom pripade zena, ktora si samu seba vazi a konaj podla toho. Pozri sa na to komplexne, nielen na ten vecer s fackou, ale to, ako sa sprava k tebe pocas celeho vztahu a dovoluje si na teba. Musis si urcit hranice pokial s nim chces byt dalej. Ak mu tie hranice neukazes, bude na teba taky stale.

fero11111

uz tu neotravuj az sa raz docitam zavrazdil svoju priatelku mozes to byt ty skoda kazdheo dalsieho pismenka v tejto teme beznadejne zamilovana hlupa sprosta ... gl