Som staromodna , vraj z inej doby , ale nesúhlasím ..

Príspevok v téme: Som staromodna , vraj z inej doby , ale nesúhlasím ..
Teekane

Dobrý večer ,
len tak mi vrta hlavou spýtať sa ako u vás začína nejaký vzťah , ako je to zo strany muža , či sa snaží , sám sa ozýva , občas niečím prekvapí a podobne .
Ja neviem , raz som mala priateľa , ktorý mi nosil ruže , písal mi ,keď som mu chýbala , nebál sa prejaviť mi city ... ale potom , keď som mala nejaký ten vzťah ,tak už žiadny taký nebol . Nechcem porovnávať , ale aj teraz som chvíľu s jedným randila a keď sme boli spolu vonku , tak to bolo skvelé , ale inak mu nenapadlo ozvať sa , poslať peknú sms , ledva sa rozhýbal na stretnutie .

Nehovorím , že si zakladám na ružiach a neviem čom . A nehrám sa na nedobytnú , ale nemal by sa muž viac snažiť , keď chce nejaké dievča - ženu získať ? Veď aj sms poteší , že na nu myslí ,alebo čokoľvek .

Mám pocit ,že dnes ešte aj keď sú vzťahy aj cez net , resp . že si tam píšu , tak padajú aj stretnutia , veď si píšeme nie ? Že proste akoby sa tam to randenie preskočilo ...
Alebo to celkové spoznávanie sa mám pocit , že veď načo ? Tiež mi bolo povedané - že budem pannou do staroby , že som asi lezba , keď som nechcela sex po dvoch mesiacoch a to sme spolu síce už boli pár , no vždy spravil niečo ,čo ma odradilo a pod.

Ja neviem , to som moc náročná , keď by som chcela normálneho chalana ,ktorý by mi dal najavo ,že má záujem a stávili by sme čas spoznávaním sa a postupne možno boli pár ,kde by už sex bol atď ..
Mám pocit ,že každý cúvne , keď mu poviem ,že sex nechcem hneď a podobne .

OZD ANGEL

HM,ak chce niekto sex do mesiaca,nejde mu o vztah,ale o sebecke pudy.Nechce spoznavat toho druheho,ale len rychlo urobit co mu kazu pudy.S takym by to asi nebolo na dlho,lebo preskakuje poschodia.Nemyslim si,ze sa ma hned skocit do posteli,lebo potom je to velke sklamanie.Som chlap,mam 42 rokov,mal som jednu zenu,ktora sa somnou vyspala do dvoch tyzdnov.Ja som dovtedy nijaku nemal tak som chcel vediet ake to je,ale prekazalo mi ze je to len o sexe,chcel som ju spoznat aka je,porozpravat sa s nou,proste vytvorit si pekny vztah,a potom som zistil ze okrem toho nemame nic spolocne a to je hrozny pocit.tak som to skoncil,a som rad ze su ludia ktori uvazuju nad zivotom podobne.Ze ide o vztah zakonceny tym najlepsim a nie preskocit hned celu knihu a skocit do posteli,o com je to?vsetky pekne veci preskocit a este,ako spolu vydrzia? sex pominie,ale rozumiet si treba do 80 ky,tak ked sa nieco stane a nebude prave mozny sex,uz ma nezaujima? tak to asi ze neni laska,diky ze aj vy ste z inej planety.papavas nazor mi mozete napisat aj na email palobodo@zoznam.sk

pan d.

Mne sa paci stredovek a vsetko okolo toho, aj upalovanie bosoriek muselo byt zaujimave:D Ako prisli na to, ze to bola ta, ktora porobila susedovi, lebo mu zavidela /auto asi tazko:)/.

JahO_Odka

Žienky, no taaaaak :) Nehľadajte dokonalých chlapov. Berte proste tých dobrých chlapcov, ktorí sa pre vás snažia byť dokonalými, aj keď sami vedia, že chyby majú.
Ja to až tak neriešim. Mám 22 rokov a som spokojná s tým, čo mám. Zatiaľ som mala len 2 vzťahy a nikdy som nehundrala na mužské pokolenie. I s bývalým vychádzam nadmieru dobre, vidí vo mne i po rozchode spriaznenú dušu.
Proste si mužov neidealizujte, nikdy nenájdete perfektného. Zamyslite sa aj nad sebou, nad vlastnými chybami. A až potom si povedzte, či vy samé ste fakt tak úžasné, akých úžasných mužov chcete :)

nirvana

No čo som počula o dnešných babach, aké sú to stetky, sa ani nečudujem že sa nesnažia. Ale týmto typom ide aj tak iba o sex a nič iné, tak nelutujte. Len to hladanie ihly v kope sena je náročné.

mango.tree

no, tak to som aj ja, ale netrapi ma to prilis. kolko mas rokov? ja mam 25 a som tiez panna. je mi jedno, ako sa kto na to pozera z chlapov a ze to nechape (tiez som si vselico vypocula veru, od ladovej kralovnej az po tu lezbu :D) ale celkom zacinam rozmyslat, ze takto sa to moze tahat aj do 30tky a ktovie dokedy dalej. co by ma az tak netrapilo, ja som dost individualista (=nepotrebujem pri sebe druheho cloveka, aspon som si to vzdy myslela, co uz ale nie je tak celkom pravda) ale zacinam citit, ze chcem raz rodinu a dokonca aj deti :) lenze ja som narocna a nechcem spustat zo svojich narokov (pozor, nie su to prachy ako si mnohi oduti chlapi namyslaju, vlastne aj dvaja dost prachati ma balili a ked som ich odmietla, tak jeden mi povedal, ze som iste na zeny a druhy ma sprosto obtazoval, ale tak to neratam, islo im na 98% o sex). no a vobec neviem, co s tymi dnesnymi chlapmi je, lebo to su zvacsa nepouzitelne materialy, to je ako hladat ihlu v kopke sena. nechapem tento svet a tych ludi uz vobec.
a neviem ako to riesit, ale povedala som si, ze tento rok skusim nejaky vztah teda, ale to su asi len take odvazne reci, ked dojde na lamanie chleba, tak neviem :) ze proste skusim sa teda nechat zbalil niekym ako-tak schopnym v mojom ponimani, ale to je ake blbe, ja chcem normalnu lasku zazit, ale to sa neda nijako ovplyvnit, tak teda ten rozum do toho zapojim. ked mna ti chlapi zvacsa vobec nepritahuju (a to maaaalicko, ktori ma aspon trochu tak su aj tak nedostupni pre mna, lebo jeden je zenaty a druhy blby), nic chlapske v nich nie je, nie su gentlemani, nemaju odvahu, o nic sa nezaujimaju, maju jednoduche myslienkove pochody... chcela by som taku dusu k sebe najst, co by mi maximalne pasovala, ale to budem aj do 80tky sama asi :/ ako mi to bolo niekedy jedno, tak teraz nie je