Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Duševné choroby 2

pan d.

A modlil som sa 1000 Otcenasov denne. Teraz by som to nedokazal. Ani neviem, ci si to niekto dokaze predstavit:DDD

pan d.

Ja nechcem nikoho sklamat, ale moja skusenost je taka, ze Boh nezasahuje nikdy. Ja som niekedy chodil trikrat denne na omsu, kazdy tyzden na spoved a viete co sa stalo? Velky prd.

pan d.

Ano, na tie modlitby z Koranu som zabudol:) A este taky postreh k tej liecitelke, stranka bezi cirka od oktobra, ale dakuje jej tam tolko ludi jak by bola panenka Maria.
Sorry, neverim.

pan d.

Si velmi pozorny, lebo presne toto som si myslel, ze ta napadne sa ma opytat:) Tie prispevky som velmi nezostylizoval. Len preto mas ten dojem.
Teraz je taka doba, ze vacsina na vacsinu jebe a syty hladnemu neveri.

Mimulus

pan d. - a čo si myslíš, že ja som nepracoval aj vtedy keď som sa cítil na..... :D Snáď niečo vymyslím.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.