Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

marlen21

mima- nie nedodržala som všetky 4 fázy všetci ma potom napchávali buchtami pretože som moc schudla :D ale myslím si že aj keby som držala všetky 4 fázy a ak by som jedla sladkosti ako doteraz priberiem tiež. to platí aj o zdravom stravovaní a jedení 5 x denne kebyže to prestanem dodržiavať priberiem nazad

mima180279

ahoj marlen21 a držala si všetky fázi ako sa ma??... ja som na diéte už od januára a váha mi už stoji... tiež sa bojím prechodu na riadnu stravu lebo rada mlsám... aj keď som si stravu prispôsobila na svoj obraz jem bielkoviny zeleninu ale už teraz aj ovocie... a stale je aj nejakí prehrešok....

marlen21

Ahojte od dnes som začala s dukanovou diétou. Pred rokom som ju tiež držala od začiatku septembra a schudla som 10 kg za dva mesiace mala som 55kg. No po roku sa mi to vrátilo späť. Ako som ešte chodila do školy posledný ročník na strednej tie kilá som mala také isté ked som s ňou prestala +- 1 a 2 kg. No v máji som zmaturovala a teraz som bola doma 4 mesiace tak sa mi vrátili späť :/ nemôžem povedať že som sa nejak prejedala ale ja ked niečo zjem tak hned priberiem :/ neviem prečo to je tak niektorý ľudia jedia ešte viac a nepriberú...tak od dnes som začala znova a po diéte si už budem dávať zakramenský pozor čo zjem. Pretože cez leto boli nanuky, sladkosti atd...

pandorica

Kašlete na mňa? Nebudem vzťahovačná, ešte sa skúsim opýtať.Druhá fáza sa drží dovtedy, kým neschudnem na tú váhu, ktorú chcem a potom idem do tretej?
Darí sa vám piecť tie chlebíky z otrúb?Mne z toho vždy výjde len taká pripečená placka.

mima180279

ahoj DM tak ja si tiež dávam závezok že aspoň do vianoc by som chcela vydržať v druhej fáze aj keď ani neviem či si to mam dať lebo tiež je to bieda keby som zhrešila len ovocím tak ok ale stále sa nájde niečo sladké čo treba súrne zlikvidovať....katastrofa...ale budem sa snažiť polepšiť...sľubujem si to!!!!