The Secret

andrea35253

čítala som to a hlavnej myšlienke verím ale spracovanie Secretu sa mi nepáči...oveľa viac sa mi páči kniha Sila, ktorá je akoby jeho druhou verziou...život mi ponúka veľa dôkazov, že myšlienka (hlavne opakovaná) má obrovskú silu. Ale aby si človek pritiahol do života 1000000 eur, na to musí mať fakt veľkú vieru a vytrvalosť, a to má málokto, preto ľudia tvrdia "to nefunguje" alebo "skúšal som to, je to hlúposť"...čítala som dosť podobným kníh a jedna fakt skvelá je Sila prítomného okamihu -Eckhart Tolle (pre obdivovateľov Majka Spirita -v Modrom z neba ju daroval umierajúcemu chlapcovi)

jennifer30

Čítala som knihu, ale neviem. Chcem sa prinútiť tomu veriť, len mne je ťažko oklamať samú seba :D Aj keď... vyplnila som si ten vesmírny šek, čo majú na nete :D na 40tisíc eur a dostala som niečo cez 33tisíc, len neviem či to je zásluha Tajomstva, skôr niečoho iného :D lebo by to asi prišlo aj bez Tajomstva. V každom prípade skúsim vyplniť ešte ďalší šek :D

micimici

pre všetkých skeptikov: či už tajomstvo funguje alebo nie, život s pozitívnym myslením je ďaleko ľahší a krajší :)))

micimici

čítala som od Josepha Murphyho: Moc nášho podvedomia a momentálne mám rozčítanú Kľúč k životu podľa zákona príťažlivosti od Jacka Canfielda. Veľmi sa mi páči internetová stránka www.pozitivnemysliet.sk

lulls

jajaja295.

to nieje o tom, že si rakovinu sám privolal.. myslíš si, že choroba si vyberá podľa veku, alebo výzoru, alebo podľa povahy? To nie..
stáva sa aj to, že keď žiješ len tak zo dňa na deň, bez plánov a veríš na osud, stane sa ti niečo buď dobré, alebo zlé, lebo veríš, že to tak má byť...

micimici

a hlavne nejde len o The secret, tento dokument to podáva veľmi komerčne. Ja som The secret ani nečítala, videla som len film, ale čítala som o tom iné knihy, ktoré boli vydané 20 - 30 rokov dozadu

jajaja295.

ked dostane 5 rocny chlapec rakovinu, tak ako si ju sam privolal? sercet je len vymyvanie mozgu...poznam ludi, co to citali a nic sa nezmenilo