Neviem sa vratit do zivota ...

Príspevok v téme: Neviem sa vratit do zivota ...
Marco Aureli

Caute mam 22 rokov a po neuspesnom vztahu ktory trval 4 roky sa neviem zregenerovat a bavit sa z ludmi ako niekedy ... Niesom ziadna citlivka ale proste som sa viac uzavrel do seba. Nechapem sam seba koli comu to robim, ubehlo uz 12 mesiacov od mojho rozchodu v ktorom som dostal kopacky ja (teda poviem to na rovinu , priatelka mi utiekla za inym) ...od tej doby som doslova bez zivota.chcem to byt zase JA. Od tej doby si davam pozor na dievcata(nieze vyhybam sa im , len sa proste bojim zacat znovu ... neviete mi nejako poradit ako mam zacat zit ? pocas vztahu som bol fajciar a pil som dost ..ona tak isto... po rozchode som prestal fajcit a zacal cvicit tak aspon jedno pozitivum do zivota ma naplna ze nieco robim dobre a ze ma to bavi pracovat na sebe. Ale inak som strateny neviem co bude dalej a ci vobec som pripraveny na dalsi vztah ale ostat nadalej sam a raz sa zobudit ako 30tnik bez zeny to nechcem ...co mam robit ? za vsetky pozitivne ohlasy vopred dakujem ...( pevne verim ze mi to pomoze )

Marek_123

Ja mam skoro 30. Som sam. Nepamatam si, kedy mi bolo tak dobre ako teraz. Mam kopec dobry ludi okolo seba, robim co ma bavi, vela sa smejem a som spokojny.Ak by som stretol zenu, ktora by sa ku mne hodila, samozrejme, ze ju neposlem prec. No dovtedy nemam absolutne ziadny dovod na pesimizmus.Na druhej strane mam vela zenatych kamaratov, pripadne s dlhorocnymi znamostami, a ti mi moju spokojnost casto krat zavidia. Takze tak. Dovod na paniku nie je. Zivot si uzivaj. Zena pride, az pride cas.

chlpaty chlp

mas 22 a nechces sa zobudit ako osamoteny 30tnik? zase tak rychlo ten zivot neplynie, tiez si davam viac bacha po rozchode, co je na jednej strane dobre a na druhej nie, obavas sa toho ze sa zas zalubis a co ak to zas nevyjde, tak to nevyjde a pride tretia, hlavne sa neboj a svojou uzavretostou neodplasuj tie fajn baby okolo seba, a tych je dost