Depresia / prostitucia

Príspevok v téme: Depresia / prostitucia
desperate02

ahoj, mam teraz vo svojem zivote problemy, uplne zle obdobie. Mam depresie, stavy uzkosti, som osamela, nikto ma nechape. Nemam ziadne sebavedomie, vlastne sa vobec nemam rada. Chlapca som este nikdy nemala, som nestastne zamilovana.Som na vyske ale vobec ma to tam nebavi, nemam ziadnu motivaciu, neviem ci to vobec dokoncim. Mam moznost pracovat ako spolocnicka(pomenujte to ako chcete)a ja neviem ci do toho mam ist. Urcite su motivaciou aj peniaze, ak chcem dokoncit skolu budem si ju musiet zaplatit a rodicia mi uz teraz vycitaju ze nemam pracu, ale je tazke najst nieco z coho by ste vyzili a stihat aj skolu. Viem ze mi napisete ze som blba ze nad tym vobec rozmyslam ale ja som strasne sama, nikto ma aj tak nechce, keby som niekomu povedalaze soms nikym nebola, maju ma za vadnu. Nie je to len o peniazoch, ja proste potrebujem nieco zmenit na tomto debilnom zivote a som fakt stratena.

zuzulik2

keby si nebola panna a bola by si typ dievcata, ktora chodi na diskoteky kazdy vikend, flaka sa, spava s hoc ky,. tak by si nad tym mohla rozmyslat. ale takto? ved ta to este viac psychicky zruti.

Marek_123

Zamysli sa cisto logicky - ak si dostala ponuku robit "spolocnicku", tak zjavne skareda nebudes. Tvoj neuspech u chalanov teda vypliva len z tvojho nizkeho sebavedomia. Lebo ci chces alebo nie, tak ako sa vidis, ta o kratky cas vidia aj ludia, ktori ta poznaju. To ,ze si panna v tvojich rokoch, nie je absolutne dovod na trapenie.Cim neskor mas prvy sex, tym lepsie si ho vychutnas a menej budes riskovat. No ist robit prostitutku ako panna by na tvoju psychiku zaucinkovalo, ako keby ta znasilnili. V ZIADNOM PRIPADE TO NEROB. Co sa tyka tvojej osamelosti, tak si skus najst nejaku kamaratku, ktora je vpodobnej situacii. Si na vyske, tam je tvojich rovesnicok kopec.Staci sa prihlasit na niektory so sportov,zaujmovych kruzkov,UPC,....

Larita

No, tak ked sa uz radis, tak urcite to nerob, znicis si fyzicke aj dusevne zdravie...vies co to znamena robit prostitutku v praxi???
Aj keby, je to len na obmedzeny cas, a co potom bez skoly,praxe a skusenosti???

yq

nerob spoločníčku za peniaze. zničiš si aj to posledné sebavedomie. Teraz študuješ na V3, musela si zmaturovat, urobit skúšky, mat odvahu do toho ísť a urobit to a sebavedomie je okolo nuly a potom keď budeš stretávat mužov s ktorými si spala za peniaze a ľudí ktorí ti to sprostredkovali a tí ti to budú radi pripomínat tak sa z toho nedostaneš, to nezvládajú hrubšie nátury. Skús nejakú pomoc zo sociálneho, brigady v marketoch, opatrova deti, trebar aj poupratovat v bytoch a študuj. Chod sa pôzriet po baroch či popricestach, ktorá z tých žien je štastná a spokojná so životom, hovorís si len dočasu, možno par mesiacov, polroka, tu stopu už nevymažeš z duše, ani keď sa opiješ alebo nadroguješ, vráti sa ti to a nebudeš s tým vediet žit o desať rokov a čo by si potom dala zas chudobu len keby si nemala minulost spoločníčky. Ver tomu. Ešte nie si na tom tak zle.
Skús nekoho normálneho naist na rozhovory, možno aj v rodine, strýko, teta, bývalá učiteľka, komu dôveruješ a praj si zo srdca a pros aby ti prišla pomoc, ťažko uveriš, teraz, lebo to chceš hneď, ale aspoň to skús, čo za to dáš, zazraky že zajtra sa už všetko vyrieši velmi nie su.

Cimburak

A čo sa pytaš nas, čo maš robiť? To sama nevieš? Šak rob čo chceš ty a nie mi lebo len ty budeš niesť nasledky svojho rozhodnutia. To akože ked spraviš ako ti mi povieme tak potom ked bude zle nas budeš obvinovať či ako?

nirvana

Ked potrebujes sex, tak s tým kto sa ti páči, a nie za peniaze. Ak si ešte panna, tak duplom. Jak ťa vôbec taka kravina napadne, že ist robiť kurvu aby si si zaplatila školu. Buď si nájdi nejakú brigádu, alebo sa na tu školu radšej vykasli.