Mlada, chora, zufala

Príspevok v téme: Mlada, chora, zufala
Katka324253

Nevladzem,to je jedine,co mi napada,ked sa rano zobudzam a ked vecer zaspavam.Mam 22rokov,vycerpavajucu pracu, bez ktorej ale nemozem existovat, studujem na architekture a nic nestiham. Vypadavaju mi vlasy, trpim nadmernym ochlpenim na celom tele, mam akne, katastrofalne akne najma na chrbte a v oblasti dekoltu, vyrastaju mi male vyrastky, fibromy,ktore nie a nie odstranit, mam ekzem, seboreicku dermtitidu, zapalenu stitnu zlazu, zvonenie v usiach a snow vision, neviem ci poznate, co za chorobu to je, ale na youtube su videa a ja uz ani nevladzem pisat. PROSIM VAS. Ak viete o akejkolvek medicine.Ktora mi vylieci cele telo. Cele. Aby fungovalo,lebo ja uz nedokazem.Meditovanie zdrava strava sport lieky vitaminy drogy, nezaujima ma co mi odporucite,len mi prosim vas niekto pomozte. Chcem byt zdrava , chcem vyzerat zdravo a nie ako bleda mrtvola ktora ma vsetko co mat nema a nema to , co mat ma. Prosim vas, prosim, poradte mi. Ako to robite, ze ste zdravi. PROSIM.

bella12

Katka324253, nemôžu byť Tvoje zdravotné problémy psychosomatického charakteru? Nestalo sa Ti v 15-tich niečo závažné, čo Ťa psychicky poznačilo?

RNG

DIM 2 x 200 mg a velke davky vitaminu A(retinyl palmitate, az 50 000 IU denne) tiez samozrejme zinok a vytazky z korenov zihlavy adresuju znicenie DHT, tj acne a tiez ochlpenie.
Ake ochorenie mas nevioem, ale na stitnu zlazu treba jod a selen a to v davkach 2 -6 mg jodu a az 400 mikrogramov selenu
Zapaly v tele odstranuju rozne protizapalove, ako curcuminoidy(3 x 1500 mg) enzymi brane na prazdny zaludok a prispieva k tomu aj jod, ktory pomaha vytvorit vlastne cistiace enzymi.
Alwe mas aj nejaku nakazu alebo parazity, ale to ti uz nepoviem, nemam krystalovu gulu aby som to v nej videl.
Odporucam skusat NAC, GSE oreganovy olej, extrakt z olivovych listov a zvysovat si viralnu imunitu
Fibromy mozu byt z nedostatku silnych enzymov alebo hormonalnych poruch, riesis napr brani yamu. Podobne priciny mozu mat aj ine problemy s kozou, kde sa telo snazi zamorenie vyhodit cez kozu a rozne mikroby sa usadia na porusenej kozi. mala by si ist k lekarovi na rozne testy, aj ked nechces brat chemicke lieky, aspon ti mozu urobit diagnozy z rozboru krvi, vzoriek z koze a podobne.
Vela na zdravie vplyva stres, pozri cez Google.sk ako stres odstranit alebo aspon minimalizovat.

cxxxsu

meditacia ti isto nepomoze. ani ziadne "zazracne" ze vraj prirodne aloe vera alebo ine totalne drahe bludy typu herba life. najdi si tu na fore alebo aj na nete nieco a pani lube albertove, ta by ti mala pomoct

Katka324253

napiste mi prosim vase emailove adresy, nechcem sem svoju uvadzat ja vam napisem.. a neviem k tomu vypnutiu..ja som to naozaj skusala,ale napr mne ziadna meditacia nepomaha, najma kvoli zvoneniu v usiach, ja neviem co je to ticho, nepoznam pocit ked ma nic nerusi, nevyrusena som nebola od patnastich. odvtedy mam aj tieto problemy

panika

asi sama vies, ze potrebujes vypnut...mozno to bude niekomu vadit, ze to zase spomeniem (LEN TAK NA OKRAJ, SOM ZDRAVOTNICKA A NASE ZDRAVOTNICTVO MI NEDOKAZALO POMOCT S DCERINOU CHOROBOU), urcite vyskusaj alternativnu medicinu..ak si z BA, mozem Ti konkretne odporucit lekara, ktoremu doverujem a verim..robi akupunkturu, ale je internista, gastroenterolog a rehabilitacny..ak by sa to niekomu zdalo divne, vzhladom na svoj vek (je rocnik 1935) si to mohol dovolit stihnut vystudovat