Internetova nevera!

Príspevok v téme: Internetova nevera!
rojufe5

Dobrý den, chcela by som pocut nejaky nazor na to co sa mi stalo.Dnes uz po 4ty krat som prisla na to ako mi je moj manzel neverny(cez internet a online chaty,videochaty),ked sa to stalo po treti krat, bolo to na stedry vecer,mala som fakt dost...stale aj teraz len slubuje,ale ja mu uz nedokazem verit ani jedno slovo...on totizto si to ani nedokaze priznat a stale tvrdi ze nechape ako sa to v jeho mobile ocitlo (stale je to totizto cez internet z jeho mobilu,a len ked to nestihne vymazat tak to najdem),,,som z toho zufala,,,mame tri krasne zdrave male deti,no ja zacinam vazne uvazovat nad rozchodom....myslite si ze moje zmylsanie nieje spravnne??...nedokazem mu verit a velmi ma ranil..on vie ze dvve veci vo vztahu netolerujem a to alkohol a nevera( velmi zle zazitky z detstva a mojej rodiny)..??

winki

Lenže nie je nevera ako nevera. Viem, že sa ťažko počúva a ťažko odpúšťa, ale podviedol ťa fyzicky???? Stretáva s milenkami???Alebo je to len vo fáze internetu?
Možno mu vo vašom sexuálnom vzťahuniečo chýba, možno ste spolu tak dlho, že potrebuje niečo iné, ozvláštnenie.
Buď mu to teda dopraj ty, alebo ho nehaj nech si to vychutná virtuálne.