Pes a deka

Príspevok v téme: Pes a deka
TinaM

Tak znovu vas prosim o vase skusenosti. Nasmu malemu Fredovi sme dali do pelechu deku. Po dvoch dnoch som si rano vsimla, ze ho napina a potom vykaslal len zhluk slin alebo zalud. kyselin, neviem. Pri blizsom skumani som si vsimla, ze su v nej mikrovlakna z tej deky (bola cervena, takze sa to na dennom svetle dalo rozoznat). Deka plzla, vsimli sme si to aj na jeho hracke. Tak sme deku vymenili za inu,o ktorej som presvedcena, ze neplzne, sama som ju casto pouzivala. Par dni v pohode a dnes rano som sa zobudila zase na tie zname zvuky a ked som k nemu prisla, tak mal zase vykaslanu "mlacku" v pelechu. Myslite si, ze to naozaj suvisi s dekou? Zobrala som mu ju, nahradila som ju uterakom, len mam strach, z coho to moze byt. Pocas dna sa mu to nestava, vzdy len rano.

yahoo

Psickar mas nejaky problem? Ak mas nejaky vnutorny komplex zo seba tak sa chod dat liecit a nie tu kontrolovat pravopis po ludoch. Tolko chyb co som tu ja videla na fore a nikomu to nevesiam na nos.A vobec taketo veci neriesim.Naco to potom citas???? Alebo si to precitaj a ked nemas nic rozumne k danej teme tak sa nezapajaj!!!!!

psickar

yahoo, ty si chodila do skoly? tie hrubky, strasne! az sa to zle cita. celkom zaujimavy text, ale teda - ak si budes pisat zivotopis, daj ho niekomu skontrolovat.

lost

nieee, nekupem kazdy den, len fotim ked je cisty :D
ale snazim sa ho cesat tak 2-3x do tyzdna (resp podla potreby, ked sa to zacne zamotavat..)
vystavu nieee :D este nie, ktovie co v buducnosti :))) zase az tak super nevyzera :D i ked udajne ma kvalitnu srst, tak neviem :)

Deria

a....lost, ty bastiana kupes a vycesavas kazdy den, ze je ako sneh? co chces ist na vystavu? :) no darmo, je to krasavec!

Deria

lost, jednoduche, tvoj havo nepribera z dvoch pricin: varena strava a pohyb.:)
stravu treba trosku prisposobit aj tomu, kolko pohybu pes ma. ak ma niekto temperamentneho psa, ktory cely den pobehuje, tak spali aj viac kalorii a je castejsie hladny. no a ak dostava len granule, tu suchu gebudzinu, tak sa niet co divit, ze mu chudakovi rozvana cerstve jedlo! ja dam psovi kludne viac zrat a radsej si o to viac pobehame. osvedcena metoda. (pes schudol a ja nie.:D)

yahoo

No ved jasne, treba napominat stale ostatnych ktory si viac dovolia ako by mali.
Dakujem za fotky co poslel ale prosim posli mi to na 151mimi151@azet.sk lebo ja uz pojdem pomali z prace domov :)) a dakujem kuknem si foto doma :D

TinaM

Yahoo: tak niekedy treba poziadavku "zdoraznit", aby bola pochopena :D
Ten nas teraz drichme v pelechu, strasne je zlaty, ved poslem ti foto :)

yahoo

TinaM jasne ze poslem, idem hned na to :))

No tak taketo riesenia ja nechavam na partnera, predsa ja jej nemozem nic povedat ale uz bola dost dobra hadka doma koli tomu.Priatel so svojou mamou.Dobre na seba nahucali a odvtedy mu tanier nedava, konecne :))

TinaM

Yahoo, presne tohto sa bojim aj ja-svokry! Mali predtym labradora, ten im tiez papal aj z tanierov. Ja som zasadne proti, tak jej to budem musiet asi vysvetlit. Alebo to radsej necham na partnera :)
Posles aj mne fotku? Mozem poslat aj ja tebe, ak by si chcela. Uvediem svoj stary mail, ale mal by byt stale funkcny :)
44tinka@centrum.sk