Potrebujem poradiť - problém s priateľom, píše iným

Príspevok v téme: Potrebujem poradiť - problém s priateľom, píše iným
booomka

Ahojte, mám taký problém:
už pomaly rok som so svojím priateľom, všetko bolo úplne super, až dovčera, nechtiac si nehal u mňa otvorený fb a našla som tam nepekné veci :-( myslíte, že keď má chlap ženu, ktorú vraj ľúbi, napíše inej žene aká je krásna :-* a ďalej som sa dočítala, že pred 4 mesisacmi si poza chrbát dohadoval stretnutie so svojou ,,byvalou,, kino a obed :-( neviem, či to mám prehodnotiť alebo sa s ním rozísť, poraďte

kajushaaa

Rozíď sa s ním.. mne sa stalo pred rokom to isté..písal iným či s niekym spali (záležalo mu na babe aby bola panna) a ja som mu odpustila... strašná chyba, keby som ja krava vedela..mohla som si ušetriť ďalších 7 mesiacov života ktoré mi nikto nevráti !

RNG

Formalne sa nechcete zviazat do legalneho manzelskeho zvazku , kazdy si chce ponechat aspon ciastocne slobodu, tj zadne dvierka, ale ked to niektory pouzije, druhy sa citi podvedeny?!?
Kde tam je logika!
Ja vas vobec nechapem, celu tuto znacne amoralnu novu generaciu.

vlasana

Magy

a ak to narusenie sukromia (v jej pripade fb) zabezpeci ze dana dievcina odhali pravu tvar svojho partnera a pripadne predide este dlhym rokom klamania a podvadzania?
nevravim ze je to pripad tuto zakladatelky, to si nemyslim ale povedzme ze napr. v jednej teme dievcina nazrela do mobilu svojho partnera a zistila ze je to notoricky klamar, podvadzal ju kade-tade, mal frajerky starsie i mladsie a dokonca bol i bisexual, a toho uz poznala 2-3 roky, tak ani v tomto pripade to podla teba nie ej spravne? tym ze to spravila si usetrila mozno dalsie roky a mozno i zivot plny sklamania, trapenia a podvadzania ...co z toho ze by mu nenarusila sukromie ked on by ju veselo klamal dalej a ona by zila v iluzii krasneho partnerstva a stratila roky svojho zivota ..

Lulu2011

je taka krasna jednoducha veta, keby sa nou riadili vsetci, bolo by sveta zit:

Nerob tomu druhemu to, co nechces, aby robil tebe

mellisa

Partneri by si mali navzájom veriť, ale ono je tam nutkanie sa hrabať v súkromí toho druhého :D Ale zase veď partner nieje dieťa, ktoré treba špehovať, či? :D

Magy

Marek_123 - vazne chcem vidiet, aky stoicky klud zachovas, ked sa dozvies od niekoho ineho, ze tvoja sucasna partnerka sla s nejakym chlapom do divadla a na veceru vo dvojici bez tvojho vedomia. este sa jej potom spytas, ci sa dobre bavili a ze ta to mrzi, ze si im mohol tie listky do divadla kupit ty, lebo ich mas so zlavou... :D