Prečo to robí? A ako mám zareagovať?

Príspevok v téme: Prečo to robí? A ako mám zareagovať?
Nechápem128

Ahojte ,
spoznala som sa s 24ročným chalanom , píšeme si denne aj niekoľko hodín , pár krát sme sa streli , bozkávali , bolo nám skvele .
Keď si píšeme , keď vždy je o čom , bavíme sa o všetkom , flirtuje so mnou , ked je v inom meste ( kde študuje ) píše , že mu chýbam ...Lenže , keď príde domov (odo mna asi dva kilometre) , tak sa stretnúť nechce .. Keď som mu povedala,že to nechápem , povedal,že len nemá čas .. pritom na všetkých iných ho vždy má , len na mňa nie ...
Každý piatok ide hra´t volejbal , to je do 22 00 , čiže potom by sme sa mohli v pohode stretnúť ( už sme sa tak stretli asi 3 krát ) a bolo to v pohode . Lenže teraz sa každý piatok spýta kam idem , s kým som a čo robím a keď poviem ,že osm doma ale že by som rada vypadla , tak povie ok ...
Proste nič nenavrhne a keď som to x-krát skúsila ja ,tak sa vyhovoril ... vzápetí mi však píše akoby nič , flirtuje at´d .
Vzťah nechce , vraj ma chce spoznať a vraj randíme , ja som si povedala ,že dobre , ale čo je toto ? Veď za dva mesiace sme sa videli 2 krát !
Keď som mu povedala , že to nechápem , zas len , že on to zmení , že nemá čas , čo je blbos´t ...

Prečo ma namotáva , celé dni si so mnou píše , no nechce sa stretnúť ? Netlačím na neho , chcem ho tiež spoznať , ale v reáli , nie cez debilný net ...

Viem ,že by mu vadilo ,keby mám rande , povedal ,že ma chce , ale nič z toho ...len slová ...

Deria

uz aj mnas napadlo, ci nie je zenaty. no, v kazdom pripade sa odmlc a to na dlhsi cas. bodaj by bol toho hodny, ze sa tu nim tak zaoberame.:)

Nechápem128

Deria - si zlatá , ďakujem , uvidím čo bude , proste stratím záujem ... nebudem už moc na nete , alebo vobec ... a neozvem sa .. a keď tam aj budem , tak s ním nebudem flirtovať - čo bude asi dosť ťažké :) Ale skúsim , lebo takto sa trápim len ja a jemu vyhovuje ,že ma má a aj nemá ...

Nechápem128

Kde bol a dal na plochu ,že nejaké dievča z mesta cca 20 km od našeho na kávu ... keď som mu napísala ,že či sa mu už nejaká ozvala a povedala som mu ,že či zabudol , že mi povedal,že sa s inými nestretá .... tak mi celý večer písal , že to nič neznamená , že tam len ide k lekárovi a že bude dlho čakať na bus, že sa v poslednom čase odkedy sme sa prvý krát stretli my dvaja s inou nestretol ... Že v tom nič neni a aj tak sa mu žiadna neozve ...
Vtedy som s ním na pár dní nekomunikovala , no potom sa pár krát ozval a zlomil ma ...

csucsoriedka

ja neviem muži su taký hajzli často.im nejde o vztah s niekým prežit život spolu zostarnut,len si chcu len uživat,zavisí na aký typ muža si natrafila.ešte aj to je možné kedže o nom málo vieš že je ženatý.poniektorý muži žiju dvojitý život poznám aj taký prípad čo urobil dieta svojej žene aj svokre hm.

nezaujimaj sa o neho ak on nezaujima sa o teba nevtieraj, dobre je ked je láska pribluižne rovnako intenzivna z oboch strán, ne bud rohoška

Nechápem128

A ešte jedna vec ... po ktorej mi asi všetci napíšete , že som hlúpa a fakt ma len ťahá za nos ...
Raz na pokeci som šla na miesnos

Deria

myslela som to tak, ze takto to tiez nie je idealne. on by aj chcel, aj nie. chlapa nemozes nutit alebo nahanat do vztahu ale ho mozes jemne nakopnut:) a to tak, napr. ze sa nejaky cas odmlcis (ale nie iba jeden den). ak nema moc zaujem, tak to nebude ani moc riesit. ak ma zaujem, budes mu velmi chybat. a on teraz skor potrebuje dievca, o ktore by mohol trosku zabojovat, aby prisiel na ine myslienky, chapes? alebo trebarz aj zaflirtuj jemne s inymi, len to neprezen, proste pomoz mu vyjst z jeho ulity! nieco ta uz len napadne. lebo ked sa nic neudeje, moze to tak aj pomaly zaspat. takze: postaraj sa trochu o vzruso!:)

Deria

nie, nie si hlupa, uplne ta chapem ale vydrz to. dufam, ze rozumies, co chcem tym odmlcanim docielit? tym by si mu dala aj priestor si trochu vydychnut, mozno si musi nejake veci urovnat v hlave, co je normalne. ak tu ex lubil, vyzera, ze ano, svedci to iba o jeho citlivej povahe, ak sa s tym tazsie vyrovnava. chalanov, ktori sa po dlhorocnom vztahu otrasu a vrhnu na novu korist, je dost. mozno nebude to odmietnutie ani nutne, musis vychadzat zo situacie.

Nechápem128

Deria - ako myslíš ,že ho mám odmietnuť ? V čom ? ... Myslíš to tak ,že nemám flirtovať a podobne či ? ...

Naposledy som si s ním písala do pdruhej ráno , sme sa rozrozprávali o vzťahoch ... O naších bývalých a pod . A povedal mi ,že sa mu páči ako vz´tah beriem ,že som rozumná a pod. .. povedal ,že on chce vzťah ,ale bojí sa ,že sa znova tak strašne sklame .. ja som povedal,že by som tiež už nešla len tak do vzťahu , tak dal otázku - že čisto teoreticky , keby mi povie ,že či s ním chcem chodiť , tak či by som ho odmietla ....( On rád provokuje ) ... tak som napísala , že áno , pretože ho chcem spoznať ,stretať sa a potom sa uvidí ... a tiež som mu povedala ,že vz´tah by vlastne nič nezmenil , že na lásku to chce čas ... a on povedal,že vo vzťahu je lepší či čo ...

Deria

keby nefungovalo to, co som ti navrhla, musis siahnut po tvrdsich metodach.:) tak ako pise tessy tes, odmietni ho! ale nerob ziadne provokacie s inymi chalanmi. akosi sa mi nechce verit, ze by ti venoval tolko casu pisanim, keby nemal o teba zaujem. mozno tym odmietnutim vzbudis v nom skor tuzbu po tebe, nez vyckavanim.:)

Nechápem128

Odmlčím sa ... viem ,že som hlúpa , ale mne samej to robí problém , lebo mi chýba , ale urobím to ...
Viem , že chce čas a nie je pripravený , raz mi dokonca povedal , že k ex niečo cíti , ale že to je už za ním a nechcel sa k nej vrátiť i ke´d ona chcela ... ale je prosté , že ma tak namotáva a píše mi tie veci , keď sám nevie čo chce .....