Čo znamená keď ..

Príspevok v téme: Čo znamená keď ..
komar

... V 14 tich som začal chodiť so svojou ex priateľkou, boli sme spolu skoro 4 roky, no v posledných mesiacoch konca som si písal s inou a nakoniec som sa so svojou ex aj kvôli tomu rozišiel.
Išiel som za touto terajšou a hneď na druhý deň ako sme sa vlastne videli spolu v reálnom živote začali sme spolu chodiť. Keď sme boli spolu bolo to krásne, ľúbil som ju aspoň som si to myslel. Ale keďže býva ďaleko (nejakých 200 km) nemôžme byť často spolu.
A ja cítím že ju ľúbim alebo vlastne ani neviem či ju ľúbim iba mi je s ňou dobre keď som s ňou. Keď nie je pri mne ak necítim nič. Ale stále myslím na svoju ex.
Keď som ju videl, mal som chuť ísť za ňou a objať ju, chýba mi, bolí ma keď vidím že začala nový život s inými ľuďmi.
Opíjal som sa, robil som hlúposti, aj som jej napísal. Chýba mi .. no keď prišla tá moja terajšia tak chvíľu mi bolo zase bolo dobre a keď bola preč tak zase o tom istom. Myslel som na svoju ex, plakal som ... potom som sa s ňou stretol, ona mi chcela dať šancu ale keď prišlo k tomu že už by sme mohli byť spolu cúvol som a zase som si zavolal tú "náhradu" nazvime to tak. čiže zase som tej svojej ex ublížil a urobil som to ešte raz. A zase to bolo tak keď som bol s tou "náhradou" tak mi s ňou bolo dobre myslel som si že ju ľúbim ale len dovtedy keď bola pri mne a keď bola preč tak som zas nič necítil skrátka ani mi nejako nechýbala. Naozaj neviem čo si o tom myslíte ? Tá moja štvorročná láska, myslím na ňu chýba mi, ale neviem či ju ľúbim. Neviem či vôbec ešte viem čo znamená ľúbiť. Lenže vždy keď mám možnosť byť s ňou tak z toho cúvnem.

Mimulus

??? Aj by som Ti poradil ale tu je veľmi ťažko napísať nejakú radu. Očividne má každá z nich niečo čo sa Ti páči a čo tej druhej chýba ale podľa môjho skromného názoru si myslím, že ex naozaj miluješ a tú 200km berieš skôr ako príležitostnú priateľku. Ale čoho sa bojíš???