Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

Lulita

M 25 - je to komplikovane, ale je to zivot...co ni eje komplikovane v zivote?

sama za seba vravim, ze by som NECHCELA byt bezdetna, jedno dieta som vzdy chcela mam ho a som spokojna, ale predstava viaclennej rodiny ma uz desi, kludne sebecky priznavam, ze uz nechcem mat nepohodlie a tiez natrhnute brucho a pi...a natiahnute kozy po kojeni, stacilo :)

Lulita

M 25 - ja som este ani poriadne nestihla porodit, ked som dostavala rady, ze najlepsie je mat jedno za druhym este v ramci prvej rodicovskej, omg! pre koho najlepsie? pre mna urcite nie :)) uz mam svoj klud, pokoj, maly je velky, zlaty, vie sa pohrat sam, obliect atd. babtkovsky vek bol sice krasny, ale je to narocne, nehovoriac o tom, co si musi zena preskakat v tehotenstve, nie kazda ma bezproblemove, potom horor porod a potom davaj bezsenne noci ked treba skakat okolo dietata, cez den nevyspatost a makacka na plny uvazok, to je pre rodinne zalozene tipy, ine by mohli dostat z toho depresiu, ale tie sa vracaju vacsinou do pol roka do prace, ak nejaku tu karrieru uz maju a nechcu ju nechat tak

M 25

presne, neznášam ten nátlak okolia. vždy je to takto..
- máš priatela?
- ked ho máš, kedy bude svadba?
- po svadbe, kedy bude dieťa?
- po prvom, kedy bude dalšie?

naprogramované ..
aj mna stále otravujú, kedy sa budem vydávať, či už netúžim po bábätku ..

je mi z toho zle

M 25

ja napríklad chlapa chcem :D len musím nájsť takého, čo nechce deti :))

nevadilo by mi žiť len my dvaja spolu ..

takže to nie je pravda, že tá, čo nechce dieťa, nechce aj muža .. je to diskutabilné ..

a beskyd, práveže mne sa tvoje názory páčia :)

beskyd

tak nikto to nema lahke kto ma tendenciu poslusne plnit poziadavky okolia.. uz len preto ze tieto mozu byt protichodne, z kazdej strany ine, vsakze..:) heh, nie som nastavny na nikoho, nemam dovod, byvam sice z ludi v istom zmysle otraveny, ale to je scasti profesionalna deformacia:)

Lulita

beskyd - celkovo mam pocit, ze si nastvany z nejakeho dovodu na zeny :p noo medzi chlapomi neviem...to by si musel byt aspon z casti bisexual a aj vela chlapov deti chce :) moj mi povedal, ze dieta chce stihnut do 30tky no a na jeho 30tku som uz bola tehotna, stihol to :D

teraz mam 30 a uz skolaka...a veru druhe uz nechcem, na zenu bezdetnu tlaci okolie a na zenu s jednym dietatom tiez, kedy bude druhe, ziadna to nemame lahke nemyslite si :D

dezinfekcia

beskyd, samozrejme take zeny existuju, ale velmi casto sa stava, ze ked nechce dieta, nechce ani muza vedla seba.