Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked žena nechce dieťa ...

janulienka07

Dobrý deň, som v 7. mesiaci tehotenstva a nemám radosť z toho, že čakám dieťa. Otehotnela som neplánovane, s priateľom sa poznáme skoro 3 roky, on je aj možno rodinný typ a má radosť že čakám chlapca, ale ja si neviem ani predstaviť, že sa budem starať o dieťa, variť obed každý deň, upratovať po malom, kojiť ho...atď ale najhoršie je, že cítim, že ho nechcem. Na potrat som nešla kôli mojej rodine, máme v nej dvoch katolíckych kňazov, na adopciu ho tiež nechcem dať z rovnakého dôvodu. Chceli sme mať s partnerom dieťa asi pred rokom, keď som bola šťastná a zrazu prišla situácia od ktorej už nie som ani šťastná a keď som zistila že som tehotná tak sa mi zrútil svet. Neviem sa už ani usmiať, stále sa trápim a plačem. Vie mi niekto poradiť?

muffi.muffi

Patrim tiez k zenam, ktore po detoch momentalne netuzia. Hovorim preto momentalne,lebo predtym som aj chcela, ale... Vzdy ma vytacali kamosky co dookola vesaju na fb fotky deciek, citaty o tom,ake najkrajsie je mat deti..Nikdy som nejak extra po detoch netuzila,ale nasla som si priatela,ktory ano a s ktorym sice boli niektore veci tazke a vztah sa nam rozpadol ale co sa tyka starostlivosti o mna, vztahu ku mne bolo to perfektne. Tak si predstavujem otca mojich deti, manzela, nemala som problem s predstavou mat s nim deti. Teraz mam ineho priatela s ktorym su zas niektore veci lepsie ale deti s nim mat si velmi predstavit neviem. Nemam pocit, ze by sa dokazal oddat mne a detom, ze by som v nom mala oporu, mat s nim deti by ma stalo vela psychickeho usilia a obety :( A tiez nechcem prist o karieru, samostatnost, peniaze a chodit miesto toho na nasprostaste detske predstavenia, len varit a rozoberat s dalsimi mamickami ako casto ich decka serinkaju, setrit... Pri predoslom priatelovi by som kludne vymenila karieru za rodinu. Ale pri tom terajsom si proste neviem predstavit ze by mi v takych casoch bol oporou nech sa z tych plienok nezblaznim a postaral sa o nas aj financne tak aby nam nic nechybalo. Peniaze mu sice nechybaju ale radsej ich mina na ine veci a riesit hadky o rodinne financie je to posledne na co mam chut. Keby som citila nejaku strasnu potrebu mat deti tak sa s nim asi aj rozidem ale necitim...

Lu :-)

Mám 26 a súhlasím s Vašimi názormi :-) :-) :-) máte pravdu sme premnožení a pre pár žien sa nevyľudní Zem :-D :-D ... Viete , čo som zistila ?? Mám väčší vzťah k zvieratkám ako k deťom - napr : k psom ... :-) Cudzie deti sa mi páčia , ale nie som priam pokakaná z nich ... akceptujem ich milujem deti ale len do 4 rokov - majú čistú dušu ... Dokonca to moji rodičia akceptujú ... Viete niekedy je aj za tým dôvod - niektoré ženy cítia , že to nie je správne ... ale urobia to ... pre manžela ... okolie... Napríklad jedna žena nechcela mať dieťa urobila to pre polovičku a narodilo sa im postihnuté .... poznám aj prípady keď žene udrelo na hlavu mlieko ... po druhom schyzofrenia - ťažká ... nakoniec zomrela v ústave ... Viete nemám rada jednu vec si myslia že umelá reprodukcia vyrieši všetko .. Ked veľmi túžia a nemôžu mať prirodzenou cestou nemalo by sa to riešiť takýmto spôsobom .... má to svoj zmysel prečo je to tak :-)

lorinnes

Je to uplne normálne, ja mam 19 a odjakživa deti nechcem. Jednoducho by som sa o ne nevedela postarať. Keď mi dá kamoška do ruk dieťa, neviem ho chytiť poriadne, neviem sa s ním tak pekne rozprávať, baviť, hrať..nemám k tomu vzťah...proste ked to človek tak cíti, je to podla mňa lepšie aj pre to dieťa...pretože načo má mať človek dieťa ked vie, že bude aj tak nešťastné. Nech tu sú radšej deti rodičov, ktorí po nich tužili, venovali sa im a podobne...

Agnes999

a tiez je blba poznamka "keby vsetky zeny tak uvazovali, vyhynuli by sme". vsetky zeny tak nikdy uvazovat nebudu, stale bude drviva vacsina zien deti mat, tak tych par nechajte dychat! je to ich rozhodnutie, nikde nie je napisane, ze su povinne mat deti, ze su len chodiace maternice. nie je to z ich strany sebectvo, za sebectvo povazujem, ked si niekto narobi 10 deti aby mohol na ne poberat davky

Agnes999

nemajte obavy, zeby kvoli tym par zenam, co nechcu nikdy mat deti ludstvo vymrelo. stale je dost takych, co maju deti, poniektore ich maju dost vela. nasa planeta je uz davno preludnena, ludi stale pribuda. tych par zien, co sa rozhodnu radsej pre karieru, alebo sa na to proste necitia urcite nesposobi vyhynutie ludstva!

som:D

Leela333

Aj ja som mala sny s tehotenstvom ... Keď prišlo spoznávanie s mužom tak sa mi zobrazilo ,že som v svadobných šatách tehotná a plakala som ... fujha ..

som :D

Ahojte :-))) Chcem sa opýtať podviazať vaječníky sa dá aj ak má žena do 30 tky ??? :-))) Som rada, že nie som jediná ktorá po nich netúži ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked žena nechce dieťa ... - Fórum - ZDRAVIE.sk