Ked žena nechce dieťa ...

Súvisiaci obsah

Slecna A.

ja som tiez jedna z tych, co po detoch zrovna dvakrat netuzia.. :) Nie som tak financne zabezpecena, aby som to utiahla a nemam momentalne k detom vztah - neviem si predstavit ich denno denne vychovavat, mat ich 24 hodin denne na ociach (kym to je miminko), vediet dietatu poradit, pomoct, byt mila aj vtedy, ked sa zle vyspim, ked nemam naladu ani len na partnera...No neviem si to predstavit. Ku podivu, pracujem s detmi a tie ma maju velmi rady :D Maminky si ma pytaju domov na opatrovanie, lebo vraj to s detmi "viem". Mat vsak doma svoje je podla mna uplne cosi ine. A uz teraz mi je zle, ked vidim ake su niektore zeny z tych deti "potototo"....ako s nimi stebocu, jasia sa, same "milacik, zlatinko, napikaj sa, napapenkaj sa, neubliz si, hopkaj si"....A tie informacie co si medzi sebou vymienaju...aku hustotu ma hlien vytekajuci z nosteka, akej farby su hovienka a podobne. Tak toto eee...na toto este nie som a neviem ci budem :)

Leela333

bevas, vieš, lenže na ženy, čo nechcú deti spoločnosť ešte stále pozerá na exotov, takže mne napríklad táto téma prišla vhod.

Choď sa navážať do niekoho iného, ok?

M 25

bevas, keby si si tú diskusiu prečítala, poznala by si všetky dôvody, prečo deti mať nechcem, nechceme.. ako aj práve ten dôvod založenia tejto témy .. určite nie na svoju obhajobu :D

bevas

nie, mna nesklames, mne je jedno ci ma dalsia maternica dieta v sebe alebo nie. slnko vyjde aj tak.
ja iba konstatujem, ze z osobnych skusenosti, zeny, ktore deti vazne nechcu, nevyhladavaju take debaty, nieto aby ich este zakladali. celu diskusiu luskat nejdem, presla som len dve strany na ktorých sa bud niekto obhajuje stale (akoby kazdy protinazor bol utok), nadáva na ich vreskot alebo vysmieva zenam,ktore maju moc radi deti.
ja hovorim uz teraz (28r) ze nechcem deti. ale to hovorila aj moja teta, ktora v 43r zmenila zrazu nazor. kto mi zaruci, ze co tvrdim teraz bude pravda aj o 10 rokov? bola by som rada, keby je to jedna z vas

Blondula

ale co si :D otvorila som nejaku temu co bola najnovsia na pravej strane a az potom pozeram,ze je to z roka 08 :D

Blondula

bevas... sak to je cerstva tema....dnes som pisala do temy otvorenej z roku 2008 :D sak pisatel tej temy ma uz hadam aj 10 partnera :D alebo pisatelka ?? ....