Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Štúdium: Výživa ľudí

Laura93

dakujem..no teda este som si túto skolu nevybrala na 100%..este sa stale len rozhodujem...ale vela na vyber asi nemám...a idem aj tak az o rok..tak dúfam ze ma nieco neodradí :D

Laura93

ektoplazma: oh sorry, vazne nechcela som z teba urobit muza :) inak dakujem za ten mail :)

z tou STU som si to rychlo rozmyslela, ked som zistila ze tam je vela fyziky a matiky, ktora mi nikdy nesla a boli to moje dva najneoblubenejsie predmety :D

takze ostavam pri tej SPU :D

ektoplazma

inak, som žena :D
áno, na STU, biotechnológie, keď som nastupovala ešte to nebolo spolu s potravinárstvom v jednej kope ako teraz, ale je to v princípe to isté.
no podľa mňa zásadný rozdiel je v tom, že na STU je viac matiky, fyziky, máme aj fyzikálnu a analytickú chémiu, proste viac "techniky" na SPU je viac biologických predmetov, ako somatológia či či to tam všetko bolo, čo je podľa všeobecného názoru asi jednoduchšie. A mali sme aj viac predmetov, i keď nie všetky boli skúšky, niektoré končili len klasifikovaným zápočtom.
Inak ja som na STU spokojná úplne so všetkým takže odporúčam :)

Laura93

ektoplazma: ty studujes na STU ??

lebo inak aj o tej skole som zacala rozmýslat a odbor: biotechnologia a potravinarska technologia

a vedel by si mi povedat, ze v com je zasadny rozdiel medzi tymto a tou Výzivou ludi na SPU ??

Laura93

ektoplazma: tak ak môžeš, budem rada ak do toho budem môct aspon nazriet :)
nizsie som uz písala mail..tak kludne tam mi to môzes poslat..

dakujem;)

ektoplazma

ovečka ma pochopil, asi sa vyjadrujem veľmi komplikovane :D no to či ťa to bude baviť to ti v tejto chvíli asi nevie povedať nikto, isté však je že pokiaľ máš aspoň náznaky logického myslenia tak máš predpoklady to zvládnuť. Ak chceš môžem ti poslať vzorku z tých predmetov ktoré mám aj ja a študujú sa aj na výžive :)

mnamka257

nie priamo, ale tusim som pocula ze tam niekoho znamz chodil a v pohode to zvladal, myslim, ze sa vseobecne spu ani ukf nemusis bat, ale vies co, daj mi mail a napisem ti viac ok?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Štúdium: Výživa ľudí - Fórum - ZDRAVIE.sk