Zmena zivotneho stylu

Príspevok v téme: Zmena zivotneho stylu
atrey

ahojte, prestal som travit vikendy a volny cas vysedavanim v podnikoch, prestal som s alkoholom a fajcenim, co je sice pekne ale zostala mi trocha diera v zivote, s kamaratmi sa stretavam pomenej, priatelku momentalne nemam a tak obcas prichadza nuda, rad by som od vas pocul nejake rady ako sa zamestnat, aby som sa znova nevratil k tomu co bolo, vdaka

Deria

zbytocne ti tu niekto bude radit veci, ktore ti nic nedaju, ku ktorym nemas vztah. zamysli sa preto nad sebou a poloz si otazku, co by ta bavilo, co by ti sposobilo radost. urcite na nieco prides, len treba chciet. v prvom rade skus pozitivnejsie mysliet a uvidis, kolko napadov dostanes. priatelov potrebuje kazdy. najdi takych, ktori budu mat podobne zaujmy ako ty. takych nehladaj v krcme. skor ich stretnes pri sporte, ci venceni psa, (ten utulok je super napad, ak mas vztah k zvieratam:)) tam sa zoznamis s x ludmi a velmi rychlo, pretoze psickari si maju vzdy co povedat.:)

Lulita

rob, co ta bavi, co tak nejaky kurz? napr. fotenie, alebo si zaloz blog, studuj nieco co by si chcel a nevies o tom vsetko, je vela moznosti

atrey

dakujem za vase rady, ono ta turistika nie je zly napad, i ked to mi teraz moc nepomoze, nie som extra socialny clovek ale mam obdobie kedy by som velmi rad spoznal novych ludi

beskyd

cvicenie je dobry napad lebo ma clovek zo seba potom lepsi pocit. sice mne sa v mojom veku (28) ovela tazsie hlada motivacia na posilku ako ked som chodil na gympel ale je to dobra protivaha k vysedavaniu pri pive lebo jeden v zasade kontraproduktivny pozitok nahradzas uvolnovanim endorfinov z osoznej veci.

mate59

samozerejme ak budeš robit zmysluplnú činnost,bude ta to naplnat a šanca, že sa vrátiš k starým návykom je menšia.Skús nejaký šport, može to byt aj turistika,alebo len chodenie pešo.Nejaký koníček,hudba, v lete hubárčenie,záhradka,pes, a podobne.Alebo chodievaj do útulku a možeš chodit venčit psov.

deratizer

to nebol zart
a nahodou-mna by muz pestujuci orchidey urcite zaujal
no ale ked orchidey nie, tak chovaj tarantuly