Porcelánový zub

Príspevok v téme: Porcelánový zub
Luking

Mám taký problém bol som nedávno u zubárky, ktorá mi zablombovala zub, kde po cca 2 mesiacoch mi blomba vypadla. Tak ma poslala na Röntgen a po príchode k nej aj s výsledkom mi zo zuba, čo mi ostal spravila len taký špic. objednala ma teda na ďalší termín a v ten deň, keď som tam prišiel mi nič nepovedala čo a ako je s tým zubom, tak mi len zobrala odtlačky a znova objednala. Prišiel som teda znova a začala mi robiť korunku, keď už som ju videl až vtedy som vedel o čo ide. ako mi ju dorobila tak mi povedala nech prídem vo februári, že porcelánový zub budem mať hotový. Vraj to bude stáť 140 eur tak nech ich nezabudnem priniesť. Preto sa pýtam. Nemala ma informovať ešte predtým všetkým o tom, koľko to bude stáť? čo keď nemám na to financie, mám to odmietnuť alebo neviem ako si mám poradiť. Prosím o nejaké rady. Ďakujem pekne

TinaM

Jasne, informovat ta mala, je to jej povinnost. Neviem ale, ako to chces teraz riesit, ked uz mas zub zbruseny. Na tvojom mieste by som si dala tu korunku, ale lekarke povedala, aky je problem. Ze ta neinformovala o moznych postupoch a to je neprofesionalne.

ninka 255

samozrejme, že Ťa mala informovať, ale čo chceš zostať bez zuba? ja som dala za porcelánovú korunku 500 Eur