Vyrazky na rukach

Príspevok v téme: Vyrazky na rukach
lucianne

mam hrozne vyrazky na rukach....vlastne som si ich sama sposobila lebo som mjala krasne ciste ruky ale zacala som si to tlacit aj ked som tam nic nemala....teraz mam ruky zjazvene a flakate a je to akokeby zavislost ja neviem je to taky zlozvyk a neviem sa toho zbavit....neviete nejaky krem kt. vyhladi tie jazvy a flaky?a odstrani vyrazky....viem ze laser pomaha...ale ak by existovalo nieco lacnejsie....a piste k tomu aj ceny priblizne....vopred diky

klaudia7

ashoj mam 13 rokov a cele ruky mam vyrazkove stale som si to vytlacala bola som aj u koznej a ta my dala krem za 500 sk a nepomohol mi tzeraz si to nevytlacam a pomaly to mizne. Ale opalovanim to háfam zmizme? mam tam len flaky.

dvojbotka

pokial su len flaky tak je to este dobre tie po par rokoch zmiznu opalovani...ale ak sa vytvorili uz keloidne - vypukle jazvy tak tie ostanu...jedine ak ich skusit potierat contractubex kremom...stoji okolo 290 sk...mal by troska pomoct...ale jedine fakt tomu dat pokoj :)

mikusaa

no ja mam to iste..uz aj dva roky mozno a to si to aj liecim!je to hrozne:(...chodim s tym ku koznej ta mi dava rozne roztoky..a krem Kerasal..vidim ze to pomaha no je to zdlhave..teraz je vraj dobre sa opalovat na slnku...tym miznu flaky a jazvy po nich...no ked tam mas este pupaciky sup ku koznej:)...

Kajala1

presne toto mam aj ja....ja si to praveze nevytlacam..ani nic podobne..a mam to tam stale :(...u koznej som este nebola..ale verim ze mi nic nepomoze...

lenushocka

Ahojky ja robim presne to iste..je to hrozne....ale viem , ze ked su obdobia, ze si do toho nebabrem tak je to o dost lepsie..cize musis si to prestat drazdit a co som citala na inych forach tak treba to hlavne hydratovat.Bola som s ty uz u troch koznych a ziadna z nich mi nepomohla.Skusala som uz asi fakt vsetko a zatial jedina vec ktora ti to aspon troska zlepsi je ze si tie vyrazky nevytlacaj