FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Opuchnuta a zacervenana posva

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Opuchnuta a zacervenana posva" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Ženské ochorenia
    verka101.02.13 13:02??.??.249.81

Potrebovala by som pomoc, za posledne dva dni mi opuchol vchod do vaginy a cela je zarevenana a trochu svrbi.. tiez mam vytok..

Moze to byt tym ze som uzivala antibiotika?

Pomoze mi na to nejaka mast?

Dakujem za vsetky rady.

• mackani08.10.13 21:12??.??.62.194

Aj ja som mala začervenanú pošvu aj výtok,dosť to svrbelo. Doktor mi povedal, že je to mykóza. Je to v poriadku,má to vela žien,len sa hanbia ísť k doktorovi. Dal mi nejaké lieky a masť MACMIROR , za pár dní, menej než za týždeň so mala po probléme a už sa mi to nevrátilo :)

• AshlelyAn08.10.13 11:58??.??.27.208

Dobrý den.. Užívam vaginálne globule MACMIROR 500. Ale moj hlavný problém nie je bolest vo vnutri ale na povrchu. Spodnu cast pošvy mám začervenanú a pri močení ked sa tam dostane moč začne to strasne páliť a rezať. Nemala by som ist este k lekárovi aby mi dal nejaky gél alebo masť aj na vonkajšie použitie ? Dakujem

• M 2501.02.13 17:28??.??.1.163

áno, je to tým .. vždy do budúcna pri braní antibiotik užívaj aj probiotiká ..

chod do lekárne a kupi si mycomax.. alebo sa porad s lekárničkou ..

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch