Botox - zle aplikovany?

Príspevok v téme: Botox - zle aplikovany?
audinka

Ahojte, poprosim hlavne zienky, co maju skusenosti s aplikaciou botoxu do vrasky medzi obocim, tzv. vrasky hnevu. Dala som si to pred 8 dnami spravit u Dr. Pallovej v IEM, vyslovene mi islo o vrasky medzi obocim. Aplikacia vyzerala tak, ze som musela pokrcit tu oblast, tj. akoby som sa hnevala a ona na zaklade toto urcila miesta, kam vpichy budu smerovat. Co sa vsak stalo, pravu cast mi krasne vyblokovala, no a do lavej strany mi "zabudla" napichat vrasku hnevu a vpichy smerovali tesne nad obocim. Dnes mam krasne vyblokovane pravu stranu, no na lavej sa mi vraska stale objavuje a je dost viditelna. Co by ste mi odporucili, mam tam ist a reklamovat to? Co ak to bol zamer, aby zo mna mohla zmychat dalej peniaze, alebo je to naozaj taky "amater" a po tolkych rokoch praxe to nevie robit? Prosim poradte.

audinka

Pytala som sa jej a ze Cifrova si dava az 3ml. Ale aj tam vidno, ze to nie je dobre urobene, uplne neprirodzene- kacickovske. Skusim inde, len cakam na nejaku lepsiu zlavu. Napr Medicom aj Interklinik, mali tiez v Zlave dna 50%, tj. nejakych 150 € za 1 ml. Oplati sa pockat. Len ja som si to registrovala neskoro- Zlavu dna. Takze 1ml nestaci.

audinka

No mne robila vrchnu peru (v Pezinku) v septembri 1ml, no a pera je "uzka" ako predtym. Ona to nevie robit. Teraz ma nahovara ze este potrebujem 1,5ml aby bola plnsia. Mne sa zda ze mam krajsiu konturu, taku plnsiu, co je ale vidno iba ked sa nalicim, pera vsak vacsia nie je :-/ A vidim to len ja-trosku, efekt sa inak uplne minul, zbytocne vyhodene prachy.

lilabmw

audinka

jasne aj ja planujem pery ale nie k nej lebo u nej restylane stoji 330e 1ml a to sa mi zda vela.Rozmyslam nad Royal Clinik tam to je lacnejsie.280eur lenze to je 220km.takze mi vychadza ze asi skocim na kysku do Pezinka

audinka

no uz to bude zajtra 3 tyzdne co som si to dala spravit a je to uz pekne vidno kde sa netrafila a kde ano. V pondelok mi to doplni zadarmo...
lilabmw a ta pani doktorka robi aj pery s kys. hyaluronovou? Nevies nahodou?

lilabmw

ja chodim v dubravke v BA a platim 130 je super ta Dr.robi to v salone tam chodi 2,3, krat do tyzdna.A treba reklamovat mne povedala zekbey nahodou niekde chybalo tak mi dopichne a mam sa ozvat ale vsetko mi picha vzdy krasne neni treba.Takze treba tam skocit a ukazat sa jej a inak ucinok prichadza uplny do 10 dni takze este sa ti to moze spravit

audinka

ULK je podla mna strasne drahe. V Pezinku by si za celo zaplatila 140€, je to 20 min cesty z Ba. Za 1ml kys hyaluronovej daj 260 €, vsade v Ba stoji od 300-430. Treba sledovat zlavu dna a zlavomat, tam mavaju 50% zlavy, aj ine kliniky, ja som naposledy nestihla :-/ A bojim sa ist len tak k hocikomu, dost pozeram referencie. Zase ked si spokojna, radsej si priplatit. Pallova sklamala :-/

cindy35

ja som bola nedavno na botoxe v ULK, velmi peknea mi spravili celo, len je to tam draahe, 251 eur som platila iba za celo.
neviete poradit nieco lacnejsie v Ba? do Pezinku sa mi trepat kvoli tomu nechce.

audinka

amanda, videla som tie panicky, no hroza, to je uz dost mimo normal, dufam ze tak raz nedopadnem, sice nemam tolko prachov navyse, nastastie :-D
Takze som objednana v pondelok na doplnenie, zadarmo, takze fajn, az na to, ze mi to mohla spravit hned na prvy krat spravne, zase sa tam trepat :-/
Ja cakam na nejaku zlavu na kyselinu hyaluronovu v Ba, chcela by som si este vrchnu peru doplnit aspon 1,5ml, zajtra maju v Nitre v laserovom centre akciu -50%, ale nemozem ist :-/

amanda23

no ved to, myslim, ze je pani doktorka este primlada na take botoxovanie..Minule som pozerala nejaky dokument, neviem ako sa to volalo , tusim panicky z Beverly Hils, prachacky, co chodili len na vecierky a plastiky, no akoze tie boli inak vypnute a pery - katastrofa, moj muz z toho grcal, chudata, ani nemohli prejavit emocie, ked sa chceli smiat, bolo to komicke, ledva pootvorili usta a aby sa mohli zasmiat, len hlasne hahaha..Tak to bola prehanka...Ja som za vseliake zakroky, ale nech to neurobi z tvare mumiu..Ja sa skusim objednat na konzultaciu tel kyseliny do Piestan, Medicentrum to robi, len teda Pallova ma specialne nieco nove co je urcene pod oci, ostatni asi pracuju s kyselinou klasickou. Co sa tyka kremikov z obsahom kyseliny hyaluronovej, u mna 0 bodov , nevidim rozdiel, poskusala som tych ocnych uz vela a teraz mam od kozmeticky uplne lacny z rakuska za 5 Eur , neobsahuje kyselinu hyal., ale konecne badam zlepsenie stavu pod ocami, ako pri tych 30 a viac eurovych kremikoch..