Dozivotny podvod

Príspevok v téme: Dozivotny podvod
kat ka

ludia, rada by som prosila o nazor na temu..o ktorej som bola presvedcna, ze ju nebudem musiet nikdy riesit. A sice..6 rocny vztah a cely cas podzvadzana, takym sposobom, ze do dnesneho dna som nemala nijaky dokaz. A zistujem, ze osoba s ktorou som byvala pod jednou strechou, delila sa o najom, nechala pouzivat moje auto, zoznamila s rodinou, rozpravala o zalozeni buducej rodine o detoch atd..sa pred inou o mne vyjadruje ako o chudere, ktora sa bez neho ani na nohy nepostavi, ktora je od neho zavisla, ktora zije z klamstiev, ktore mi vzdy hovoril..to bol zaroven urivok z citacie. ..viete, keby sa to komu-kolvek inemu stalo, moja prva reakcia by bola, okamzity koniec. Fakt je ten, ze ten vztah dospel do dalekeho stadia, aspon som v to vzdy verila a teraz mam pocit, ako by som umrela. Vsetko je inak, znamena to totalne odtrhnutie od zivota terajsieho. Ja sa vam priznam, vobec neviem, co mam robit. ale vobec, ci zavolat milenke, ci jeho matke, ako si vychovala syna. je to fakt situacia, ktora mi zoviera krk a nohy sa mi trasu ako pri hnacke...

kat ka

tak bola by to odo mna maximalna hlupost si ho este aj brat, nie to samozrejme nechcem.
na druhej strane je neuveritelne tazke zmierit sa s tym faktom, ze uz nikdy nebudeme spolu. boli aj pekne chvile, boli fakt chvile, ked som nepochybovala ani na moment, ze to je ten spravny. ale o trvalom presvedceni nemoze byt rec...napriek tomu ma no neuveritelne mrzi.

miauu

kokoos! mas moj obdiv dievca.. ja ked si spoemniem jak som citala konverzaciu mojej najlepsej kamaratky vtedy este s mojim frajerom.... mne bolo hrozne zle, div ze som neodkvecla, otrasne!! niektori ludia su fakt svine

soffa

ono clovek nepochopi kym nezazije.odid od neho!ty nie si ziadna chudera,to on je chudak!zacni bez neho,odznova,dokaz mu ze na to mas.ja viem hovori sa to lahko,tahsie kona,inak to uz nebude,to si ho fakt chcies vziat?????nestoji ti za to.neries to s jeho rodinou,je to len medzi vami.on sa nezmeni,...

kat ka

este aby som dokoncila myslienku, z toho bytu chcem odist ja a vobec, vsetko tam chcem nechat, prestahovat sa uplne inde. teda samozrejme svoje veci si beriem, myslim take spolocne co sme kupili alebo nedajboze dar-aby mi zapchal usta, ja o jeho dary nestojim. len musim ziskat cas. hovorim, ze to ozaj zlozite s tym bytom aj auto, teraz sa akurat menili spz, poistka a vsetko, toto bude este dalsi zaujimavy moment, vo v pia rano mame ist "spolu" na kontrolu auta..tak neviem, ci to mam presunut, ci tam proste neist...zas nechcem uplne vsetko pustit, nemozem vsetko uplne vzdat

kat ka

no je to tak, ze som mu napisala sms, nech mi urobi poslednu laskavost a nechodi par dni domov a to z toho dovodu, ze on ma kam ist, na rozdiel odo mna..a to je pravda. ja sa zatial musim pozbierat a nieco vymysliet ale teda absolutne neviem kde zacat..ja presne preto ho nechcem uz vidiet, lebo ozaj hrozi, ze by som sa nechala ukecat.
mrkva, v prvom navale zlosti som presne na to myslela, ze vyzmykat z neho co najviac vyhod a potom at tahne! ale to by bolo mozne len v tom pripade, ze byvame oddelene, ale ked cely byt je jednoizbak..tak fakt neni sanca na nejake oddelene zmyslanie, ja to proste nedokazem, ked nieco taketo viem a predstierat divadlo asi tak tyzden. to je nad moje sily!! vies keby to bol nejaky odkundes, co ho poznam par tyzdnov, takto by som sa zachovala, ze vyuzit a poslat do... ale ked ho
(ne!)poznas 6 rokov..a hovorite o rodine, o detoch - teda pravda, o tych som hovorila hlavne ja..ale prave preto, vedel presne kam to chcem dotiahnut a ake su moje hodnoty!! ja v prvom momente som myslela, ze som sa pomylila, ze nieco zle citam, ze to niekto iny, to predsa nemoze byt pravda..ale boli tam veci, co vie len on..takze nikto iny to nemohol pisat!!esteze z toho sa nevykrucal ako sa uz raz stalo..

mrkvamrkvova

ach, skoda ze si to nevydrzala dlhsie dievca:(
mohla si to par dni este vydrzat, zabezpecit si veci, pripravit na to znamych, rodinu a pripravit mu paradne prekvapenie. nejaku poriadnu prcu si z neho urobit a spravit z necho chudaka s holym zadkom. ale hlavne mohla byt sranda. To je to najvacsie zadostucinenie co ti teraz ostava. najst v tej debilnej situacii stipku humoru.

alibi

katka a ako to teda prebieha dalej? odstahovala si sa ty alebo on alebo stale ste v jednom byte? dufam,ze sa nedas od toho uboziaka ukecat.

kat ka

hmm, ano dokonaly manipulator, vzdy hovoril o veciach velmi presvedcivo ale myslela som, ze je to preto, lebo tomu naozaj veri. ja viem byt tiez dokonale presvedciva, ale len ked sama verim. preto som sa aj divila, ze nejde do politiky, tam by sa isto uzivil!
co ja neviem pochopit, ja mam dost dobry odhad na ludi, naozaj si vsimnem aj uplne detaily a viem dost dobre odhadnut cloveka, nechapem ako som mohla takto zlyhat..nechapem to!!!a tiez ten fakt, ze kydal na mna..ok, tak bol v amoku, nepricetny..fajn, ale preco kyda aj na vlastnu rodinu a to este takej bezvyznamnej osobe... pritom rodina bola vzdy svata pre neho!!dane prisnou katolickou vychovou a rodicia su sice niekedy drsni, ale su fajn, ja som si s nimi vzdy vysla aj ked jeho mama je tazka povaha - to zdedil aj on - ale ozaj som sa u nich vzdy citila dobre.
ako som sa mohla takto zmylit, jezisi!!!!

winki

Heh toto poznám, ženu ani kvetino neudriem a pritom keď bol v amoku z mojej scény keď som ho pristihla s inou tak som mala týždeň modré zápästia, ale samozrejme on ma neudrel, to len ja krava som sa trhala z jeho náručia...klasika

winki

Toto je typ človek, čo dokáže dokonale manipulovať svojim okolím....obalamutí ťa báchorkami a výhovorkami a v konečnom dôsledku to dokáže urobiť tak, že všetku vinu si pripíšeš na svoje triko a ešte ho budeš prosiť o odpustenie.....toto tento typ chlapov robí a považuje za normálne, veď oni nič, oni sa snažia to my sme tie nenormálne, nekompletné a preto si našiel frajerku, ale ani to neprizná priamo do očí, lebo aj keď je na vonok veľký frajer vo vnútri je to obyčajný zbabelec a chudák. On si to nikdy neprizná, takže škoda mrhať energiu na výbuchy zlosti a žiarlivosti a vylievanie slz.