Valentín

Lulita

aj ked teraz je vsetko online, ma napadlo, ked uz nieco osobne, tak taka fotokniha nie je zly napad, napr. vsetk yokamihy od spoznania az po sucasnost s nejakymi komentami k tomu, len nie umela ruža, kde je puk z cinskych nohaviciek :))

lost

Lulita

presne :D tiez vidim v poslednom case ze "kolko dovoleniek by za to bolo" :) napr nepocitam to v eurach, napr ze si nekupim toto predsrazene ale namiesto toho tento lowcost ale funkcny, tak mam tri a pol dovolenky :D

lost

to ked uz tak, skor by sa mozno oplatil odat vysit taky text aj s osobnym venovanim na vankus :P
nieco taketo:
www.4dox.cz
nemozem poslat foto vankusa mojho psa, lebo mam fotak na reklamacii a ten druhy, nie som na neho zvyknuty :P

Lulita

lost - ja ked si listujem Elle, vzdy je tam reklama na Alo a k tomu ceny, ze brosna za 450 000 kč, vzdy si len poviem omg! ja za tým vidim kolko lega, co bavia mojho syna by za to bolo, aka fajnova dovolenka pre nas troch a vymenene stare okna za plastove :))

Lulita

daj pokoj...niekde take srdiecko mam, ale staci jedno...aj ked ja mam rada motivy srdiecok napr. na puncochach a obleceni, zbieram take svetriky :))

lost

Lulita
ved jasne, to zdielam v tom nazor, ved to je nelogicke aby sa kazdy zamilovany par trepal do restiky v 1 den.
sice lahke pre restiku, lebo moze navarit v megahrnci a usetri naklady, tj. kvalita jedla klesne na uroven skolskej jedalne a este moze zvysit ceny, lebo muz predsa musi potesit zenu vecerou, aj keby potom bol mesiac o hclebe a vode, no nie? :)
to iste si myslim o snubnych prstenov z diamantu, lacny suter, co ma len taku hodnotu, aku mu da ten co ho obrusi, nic viac, ale ak by muz nekupil taky prsten, tak je chudak..
vsetko je marketing, ved mame kapitalizmus :)

Lulita

my ked sme sa stahovali, sme vsetky gyciky z mladosti nechali ta tam, pre mna ma hodnotu prsten zo svadobneho dna a muzove meno vnutri vyryte a hadam jasne, ze este viac to, co mam v srdci a citim

Lulita

lost - ja urobim radost svojim clenom rodiny vzdy ked mozem, nepotrebujem na to speci datum, ale na veceru rada zajdem, ale niektorí iní den, fakt nemusim v ten den na kazdom rohu zavadit o niekoho kto sa pokusa na mne zarobit