Overenie partnera

Príspevok v téme: Overenie partnera
malasvinka

Mozno mi tu aj vynadate, ale aj tak ma zaujima vas nazor. S priatelom zatial nebyvame, ale planujeme to. Sme spolu cez rok. A moj drahy stale chodi na pokec. Samozrejme, ze vzdy ked je tam mi aj pise. Aj ja tam chodim. Asi to je nejaka zavislost, alebo co. Ale ja s nikym cudzim nepisem, jedine s priatelom a s kamoskami a celkom cloveka tesi, ze mi tam stale pisu ti cudzi aka som pekna atd.
No a moja otazka spociva v tom, ze mam v plane si urobit druhy nick a jasne aj stiahnut foto z netu, urobit tam album s takymi 3 fotkami, a ked bude mat ten nick take dva mesiace zacat pisat mojmu drahemu, a zistit ci odpise a pisat mu, ze skoda ze je zadany a pod..Chcem vediet jeho reakciu. Co si o tom myslite?
Ja viem, ze vo vztahu ma byt dovera, ale ako sa hovori, doveruj, ale preveruj

Slecna A.

doubledog :D dakujem :D raz v zivote som takto reagovala no... :) cosi typicky babske vo mne predsa musi byt ;)

Lulu2011

inak ten archiv uz nie je cely, este niekedy davno, ked sa dalo vsetko pozriet uz tam chybali najstarsie spravy, tiez som si chcela pospominat, no, ale tak 10 rocne tam nedrzia

Slecna A.

tuky tuk, ale on mi to vyslovene neukazoval, ze naaa pozri s kym si ja pisem. Prosto sme spolu pozerali, ake "fantasticke" vyhody ma ta hlupa sluzba, pritom otvoril archiv rp, chceli sme si precitat nasu historiu...ale on nevedel, ze ja zatial sledujem a citam vsetky ostatne spravy, ktore bolo vidno :D Ani som mu jakziv o tom nepovedala...a ono je take male nedomyslave, ze si urcite nedomyslel, ze ja som stihla precitat 100 riadkov, kym on dva :D :D

Lulu2011

tak napr. my uz na pokec nechodime, ale zoznamili sm esa tam :) a za ten pokec som preto stastna :) ale FB necha niekedy tak, neodhlasi sa, ci email, ale to aj ja, nie je nad to, ked clovek nemusi nic skryvat

Slecna A.

a este k tvojej druhej poznamke :) No jasne, ze to bol adrenalin :D Ale bolo vidno, ze absolutne nema co skryvat, kedze si tie spravy prezeral priamo predo mnou, vlastne sme spolu pozerali moznosti tej sluzby "plus"...ale zas na druhej strane, nedovolila by som si nikdy pozerat mu postu sama a bez jeho pritomnosti...Uz na zaciatku sme si stanovili pravidla a respektujeme sukromie toho druheho.

Slecna A.

Jasne na zaklade fotky :) A nema vyplneny profil, jedine kolonku - rodinny stav. A tam teda velmi pekne napisal o nas, az som neverila ze to dokazal zo seba vydolovat :D

Lulu2011

predpokladam, ze tie zenske mu vypisuju na zaklade jeho fotky, ma tam, ze je zadany?

vsak jasne, ale aj tak je to adrenalin, citat partnerovu postu, co