Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

nirv

Ozaj, akú mas novú prácu? Naposledy si chcel robiť kamionistu. Baby, myslíte že zaľúbený Beskyd bude milší? :)

doubledog

inak, minule som svoju zenu zaviedol na take vysoko polozene miesta, ze som sa o nu uz dost bal.
najma ked okolo nas zacali chodit ludia s prilbami a ferratovymi setmi.
my sme samozrejme nemali ziadne vybavenie.
ved my to aj dala vyzrat :))
takze nic netreba prehanat

Slecna A.

Sejla, prepac, ale co je na tom akoze "farmar hlada zenu"? ze si daka zenska nevie uvarit ani sama pre seba??? :D Probuh zenska, mne je jedno ako si ty jedlo pripravujes, alebo ako si ho pripravuje daka ina... :D Ale snad si viem aspon sama pre seba uvarit, z coho plynie, ze si viem aspon ten sporak "zapnut" :D Nemusim byt hned domaca putka len preto, ze sa viem o seba postarat :)

Dadula56

Ja tiez myslim, lebo naozaj nepoznam zenu, ktora by bola na vyssej pozicii a nechodila upravena. A na taku by sa Beskyd snad neulakomil. Jedine, ze nam klamal. Mozno uz aj jeho to hnusne mesto schvatilo do pazurov a zmenilo na produkt umelej doby.

Slecna A.

lulita, presne tak dako si ta predstavujem :)
A nastastie, ani ja nie som typicka "do voza aj do koca"... Tak sa hadam ten moj neunudi :D

Sejla

Slečna A tvoje metódy sú skoro ako farmár hladá ženu:D Hehe prečo by žena musela vedieť ako používať šporák, to je vecou veku a skúseností. Nato netreba extra intelekt=).. závisí od toho, čo kto hladá a ako je kto založený.