Hrozna celulitida

Príspevok v téme: Hrozna celulitida
elinkaaa25

Ahojte poprosim vas o radu. Pred rokom som schudla z 87 na 77 ...vtedy som celulitidu skor nemala.qko mala .....ale teraz je to katastrofa ....bez toho aby som zatiahla svaly mi hrozne vidno jamky a ked ich zatiahnem cisty otras .....stravu ma upravenu, vela zeleniny a voda tak aspon 2-3 litre denne ....pouzivam kremy aj peelingy ale nic nepomaha ...prosim poradte nieco ....naco som schudla ked ani teraz nemozem nosit saty a kratasy :-(:-(:-(

krajkovana

samozrejme, ze si to nevsimaj, hoci ta chcela povzbudit. ta jej rada ma pozitivny nadych. mozno ma horsie problemy a pre nu je celulitida mensie zlo ako to, co preziva ona. musime sa naucit pripisovat ludom pozitivne motivacie.
ale zial, ja ti na to radu neviem dat. tiez mam celulitidu, hoci len malu, a zjavila sa az ked som sa odstahovala do zahranicia. niekde radia nepit sytene mineralky a malinovky, ale myslim, ze je to dnesnym zivotnym stylom. mala som maserku,co ma chodila masirovat, davala aj lymfaticke a ine masaze, ta tvrdila, ze masazou sa to da zredukovat. ale asi by to vyzadovalo hodne casu alebo penazi- podla toho, co je ti vzacnejsie.skus masirovat sama, cvic, dobre sa stravuj aj nadalej a ja obcas svietim biolampou alebo lampou medolight. tot vsjo a napis, ak nieco zaberie, budeme skusat aj my ostatni.

tbl555

skús masáž, zober hocijaký krém alebo ešte lepšie olej a masíruj tak silnejšie cez tie všetky jamky, kým to nebudeš mať jemne sčervenané, ale nepreháňaj to.. hlavne sa nestresuj, do leta je ešte veľa času :)

elinkaaa

Ja si debilne komentare k srdcu neberem ....keby mala moje zdravotne problemy by bola rada ze aspon 77 ...ale tak co uz slnko svieti pre vsetkych

elinkaaa

Preco by som ich nosit nemala pri moj vyske mam konfekcnu velkost 42 ..ale mna ta cwlulitida trapi a ak nemas nejaku uzitocnu radu tak pls nekomentuj ....