Nevera

Príspevok v téme: Nevera
Sklamaná

Dobrý deň,
pred pár dňami, bude to už asi týždeň, som prišla na to, že partner ma podviedol cez facebook s inou ženou...Alebo.. radšej by som začala takto: je žena v mojom okolí, približne 40km, ktorú z celého srdca neznášam. Ešte som ju síce nikdy nestretla, ale proste ju vôbec nemusím. Ja a môj priateľ, sme spolu 3 a pol roka, sme spolu na facebooku v rovnakej skupine, tak si nás oboch pridala do priateľov. Ona po ňom ide, to j zjavné. Vyhladala si jeho tel. číslo, adresu, vek, povolanie, no proste nenormálna ženská. Priateľ sa mi skoro každý deň sťažoval že mu vypisuje ale že on nemá záujem písať si s ňou a odpisoval jej asi raz za 2 dni a tak to bolo až do minulého týždňa. Zistila som, to je jedno ako, že priateľ si s ňou písal sexuálne narážky a dokonca aj ako by si predstavovali spoločný sex, ako by to malo prebiehať a proste normálne sa spolu ,,urobili´´ cez net. Teda tak som to pochopila. Je mi ťažko o tom písať. Priateľovi som povedala že o tom viem a on mi na to povedal, že to bolo iba zo srandy, že mi to chcel povedať, keď budem mať nieked dobrú náladu a zasmiali by sme sa na tom. No ja som na to prišla skôr. Keď som mu povedala, ako veľmi mi tým ublížil a že sa cítim ako najposlednejšia handra a uplne ponížená, bol šokovaný a to doslova, ževraj si neuvedomil že týmto mi môže ublížiť a že dokonca ani nemal zlé svedomie, lebo to nebral ako neveru ale naozaj iba ako že si z nej vystrelil. Lenže v tom chate to vyzeralo tak skutočne.. :( priateľovi to bolo dokonca tak ľúto, že plakal a prisahal mi, že už nikdy nič také nespraví, že si naozaj neuvedomil že mi môže tak ublížiť a že sa cítil ako uplny vol.
Mám mu vôbec veriť? Neviem ako sa k tomu mám postaviť, absolutne sa mi nechce veriť tomu, že to bolo len zo srandy. Už mu neverím tak ako doteraz.
Rozísť sa, či dať mu ešte jednu šancu a dúfať/veriť že sa už nič také nestane?
Ďakujem ak ste si to prčítali až dokonca, viem že je to dlhé, ale kratšie sa to napísať asi nedalo.

Sklamaná

doubledog: tak asi ani sám nevieš, prorodzene sa chovať pri tom keď ťa podvedie partner a ty to vnímaš uplne inak ako on. Prirodzené chovanie... to by ma fakt zaujímalo aké to je...

Iba Katka

Doubledog a vieš ako by sa prirodzene zachovala žena bez toho, aby o tom pred tým najskôr rozmýšľala? Vykričala by mu všetko, možno by ho aj prefackala a nakoniec by sa rozplakala. :D

Sklamaná

Ďakujem. S tým, že mu dám druhú šancu som počítala, ja by som nevedela ako začať odznova a ako bez neho žiť. Je to pre mňa určite lepšie ako sa trápiť a rozísť a potom rozmýšlať nad tým, že sme mohli byť spolu.
Tak mu skúsim veriť že to bolo tak ako povedal,len dúfam že ma nesklame...

KatkaXYZ

.. aj my sme boli spolu 3 a pol roka .. Myslím si že ak by si sa s ním rozišla tak by si to ľutovala, stále by si myslela na to že "čo ak" ... daj tomu šancu a uvidíš .. ak to nevíjde tak si povieš že aspoň si to skúsila, ale určite by ťa trápilo viac kebyže to teraz ukončíš