Život bez sexu?

Príspevok v téme: Život bez sexu?
loser86

myslíte ze život bez sexu môze byt kvalitný a bez váznych psychických dôsledkov ?? poznám veľa ludí, ktorí ho nemajú vôbec

mám 27, sex som mal pár krát v zivote (naposledy v 25) ale od vtedy sa mu vyhýbam, nie je mi to príjemné a vzdy som musel byt nalozený viagrou lebo mám problémy s erektilnou disfunkciou

dlhší čas som v takom rozpoložení, že sex a vztah uz nikdy nechcem

mango.tree

mam 25 a tiez nemam. ale z inych dovodov, mne sa chlapi hnusia po sexualnej stranke (zly zazitok). ale nie som asexualka a viem ze raz by som to chcela normalne a aj deti chcem mat, takze budem musiet. ale ja mam taky problem, ze ja neznasam aby sa ma vobec chlap dotkol, najradsej ich mam co najdalej od tela a intimne situacie a blizkost mi vadia, akoze aj aby ma za ruku vobec chytil a vlastne, aby nebol v mojej osobnej zone. a pritom som aj zalubena bola a aj tak som to nevedela prekonat. ja vobec neviem ako sa z tychto vztahov-nevztahov vymotat, rozmyslala som nad nejakou regresnou hypnozou alebo co, ale to je tiez take podla mna experimentalne. psychiater mi nepomohol, akurat som dostala tabletky, ktore uz aj tak neberiem. psychologa som este nenavstivila, neviem ci to ma vobec zmysel a ani sa mi nechce zatial.
a ja by som vztah praveze chcela, ale tak nejak inak, neviem, ze budem mat na vsetko veeela casu a more trpezlivosti toho chlapa, ja som si uz tolko blokov vypestovala ze az.

Cariboo

nirv,este ho dajaka znasilni!!

loser, urcite najdes tu svoju, je kopec zien co boli obetami sex.nasilia a spolocnej posteli sa vyhybaju ako cert krizu.good luck

nirv

Tvár sa pri babach že si gay. Budeš naj kamoš a nebudú očakávať sex. A ty nemusíš prezradiť ako to je naozaj.

loser86

no v príspevku som sa zle vyjadril, ako vztah by som aj prijal, len ten sex mi vadí

hmm, tu asi nic nevyriesim, len som chcel pocut názor aj niekho iného okrem seba

loser86

cariboo

nie, tuzbu nemám, len veľmi málo, prakticky nie

práveže ja hladám asexuálku, len ako na nu natrafit ? :)

vsetkým islo aj o sex, nie je jednoduche najst takú

Cariboo

loser, nemas ani tuzby, pretlaky? ci ti je neprijemny len samotny akt?

musis si najst asexualku :/ ktora to od teba nebude ziadat