Antikoncepcia predpisana koznou - priberiem?

Príspevok v téme: Antikoncepcia predpisana koznou - priberiem?
laila10

dievcata, nahodou neviete, ze ked chcem brat antikoncpeciu na vyrasky- jedine len preto, tak ci ked mi predpise doktorka nejaku fakt dobru aj drahsiu nech bude kvalitna, tak mozem z nej pribrat?? pocula som ze nejake su dobre , ze rastu z antikoncepsie aj vlasy a vycisti pekne plet... ma niekto skusennosti??? alebo viete o niecom takom co krasne vycisti plet a budem ju mat cistucku???

M 25

kamkam, od antiky nie je vôbec väčšia chuť do jedla, čo je čo za blud?! :DD

je to skôr o tom, že antika ti zadržiava vodu v tele ...

kamkam

Ahoj kocka:)
Ak mas len male vyrazticky , skus si kupit micelarnu vodu od biodermy a cistit si nou plet, je to fakt zazrak.. a v lekarni si za par eur (3€myslim ze, alebo na lekar. predpis stoji nejakych smiesnych 70 centov) mozes kupit jarišovu vodu, predava sa v litrovych flasiach a je skvela.. mne viditelne pomohla hlavne pri tych takych drobnych vyrazkach, plet mam ako babatko,vlacna a jemna na dotyk:)a to uz v priebehu mesiaca..
A este, od HAK sa nepribera tym ,ze ju beries.. ale antika ti moze zdvihnut chut do jedla, vsetko je to o sebaovladani:) tak ak mas pevnu volu a nebudes vela papat,nepriberies :)

nefer612

Ja uživam antiku už vyše pol roka a: pribrala som, zvečšili sa mi prsia, zlepšila saa mi pleť aj vlasy ... takže na mňa mala všetky učinky, žiaduce aj nežiaduce :D

laila10

DAKUJEM DIEVCATA :))

no uvidim co ako mate pravdu, asi pojdem za koznou..ako ked mam make up nemam skaredu plet takmer nic... ale ked som bez neho tak vidno tam take jazvicky akoby ... a je dost mastna moja plet tak chcela by som, sestra brala nejaku drahu a trosku pribrala ale tak akurat je dobre , akurat prsia ma trosku take ,,ovisnutejsie.,, ked sa mam presnejsie vzjadrit lebo jej to nafuklo prsia ale po vzsadeni nic.. :))

97Lenka17

Tak mala som 50kg pri výške 177 cm :/ to bolo zlé už mám 55 kg :) Ale tak zase ako ktoré dievčatá z nej priberajú, niektorým narastú prsia, a nepriberú, niektoré priberú, niektoré majú vyrážky, a niektorým sa nič nedeje, to je od tela všetko.

Lius_876

Ale pokial mas problem len s pletou, neviem ci by som to riesila HAK, aj ked si vo veku kedy by si ju pokojne mohla uzivat. Ja mam partnera uz tri roky a rok a pol ju beriem z pochopitelnych dovodov, cize pokial ide iba o plet, v tom pripade by som to konzultovala s koznou alebo kozmetickou :)

Lius_876

Toto o tom priberani z HAK je podla mna uplne rozsirena a mylna fama.. Jasne, ze su niektore tabletky, z ktorych priberies, ale ked normalne povies gynekologovi aby ti predpisal nejaku nizkohormonalnu nic sa ti nestane. Hovorim, mne povedal že do 21 roku predpisuje dievčatam iba jeden druh a vobec nic sa na mne nezmenilo, akurat sa mi celkovo zmenila plet, mam ju jemnejsiu a menej vyrazok :) ... Takze sa nicoho nemusis bat, len by som si ju naozaj dala predpisat od gynekologa a nie od koznej.. To sa mi nezda zrovna ako dobry napad :) O takejto vaznej veci sa naozaj musis poradit s odbornikom a pred predpisanim ti musi spravit aj nejake vysetrenia, mne napriklad robil aj sono prsnikov, neviem ci to je bezny postup, ale ja som mala cystu tak preto, ciže urcite nie kozna, ale gynekolog! .. Ved kludne mu povedz, ze sa bojis ze z toho priberies, on ti predpise nizkohormonalnu antikoncepciu :)Naozaj gynekolog je doktor, s ktorym sa naozaj mozes porozpravat o comkolvek.. Aspon ten moj :)

laila10

ale musela by som ju brat aspon pol roka co ??:( ked ja som strasne proti tomu..proti antikoncepciam :( ale tak cchem mat ozaj uz konecne peknu plet , vzdy bolo zle, ked som bola u koznej predpisala mi len taku vodicku ktora ma stpala dost cela tvar, potom som si ju davala pomenej no len vysusovalo mi to plet a ked som si chcela dat make up tak proste mala som šupiny po sebe stara kozicka ...mam ju fakt vyskusat??://