LUTUJEM TO Z CELEJ DUSE

Príspevok v téme: LUTUJEM TO Z CELEJ DUSE
betka20

Lutujem to ze som povedala svojim rodicom o bulimii lutujem ze som sa im z niecim takym zdoverila.Uz nikdy by som taku hlupu vec neurobila.Mala som radsej byt v tej bulimii.
JA si nezasluzi zit.Kazdemu iba znepriemnujem zivot.Bolo by im bezo mna lepsie.MAma mi dnes povedala ze ma nic nezaujima iba ja sama.Skola oblecenie ... ze vsetko iba ja.

zubrienka

minus,toto je tema o niecom inom,holka tu ma problem a ty sa tu pytas na tvoje boky,otvor si ostatne temy,ktorych je tu o tom milion,ok?

miňuš

ahojte kočky, ak niektorá z vás vie ako schudnúť tak mi poradte, lebo som zúfala, zúfala. Mám 23 rokov, 158cm, ale môj problém je dolná časť tela, ako sú boky, stehná, zadok, vravia, že som chudá ale práve táto časť môjho tela na mne nepekne vyniká, viete si predstaviť hrušku? to som ja, tak mi prosím odpíšte nejaký cvik na tieto hrozné časti tela. dakujem krásne

ahm

a nerobila si to všetko kvôli rodičom? Mne sa to celé nezdá... ja kebyže trpím niečim takým, tak by som to nepovedala.. a hlavnie nie fotrovcom a pritom so svojou mamou mám dobrý vzťah, snažila by som sa ju chrániť.
U Teba sa mi zdá, akoby si ich chcela upozorniť, že si tam aj ty, aby si ťa konečne všimli..
Podľa mňa to bolo od Tvojej mame kruté, čo Ti povedala.
Držím palce, aby si sa z toho dostala, choď za priateľmi. Skutoční priatelia Ti pomôžu abo odborníci.

zabka

dobre si spravila,ze si to rodicom povedala maju ta radi,ale hlavne sa nelutuj a zacni od znova uvedom si ze mas na vela drzim palce

ccc

neľutuj to a dokáž rodičom,že ti záleží aj na nich a dokážeš to tak,keď sa začneš liečiť a urobíš všetko preto aby si sa vyliečila a aj sa vyliečiš.
vtedy pochopíš,že to nebolo zbytočné.
držím ti palce.

Ivka 1

Betka mama to tak určite nemyslela.Vieš
rodičia sa určite o Teba veľmi boja a
nie vždy použijú priliehavé slová.