Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

PATRIk ggg

dobry den som to este raz ja chcem sa opytat tej mica alebo jak mate meno ze ja mam to iste s krkom tahal sa my do jednej strany ale dneska uz je to lepsi kus zajtra idem na rehabilitaciu a dva dni som bol na infuzii mozte ma kontaktovat prosim a povedat ze co bude dalej a ze ci je to bars zle alebo nie a ze ci to moze byt od prievanu alebo s coho prosim konetaktujte ma dakujem velmi pekne

PATRIk ggg

tam je zavinac po prve neviem jak sa dava a mam problem s krkom predvcerom my tahalo na jednu stranu a som isie do nemocnice uz je to lepsie ale hlava ma boli a davali my infuzie a injekciu ktora my velmi pomohla chcem sa opytat ze s coho to moze byt mam iba 15rokov dakujem odpiste na g-unit-14 zavinac neviem jak sa dava azet.sk dakujem

marek01

ahojte. tak je to vazne prijemne vidiet ze nieje clovek sam co ma tieto problemy, ale samozrejme najlepsie by bolo keby sme boli vsetci zdravy. no ja som tiez vselico vyskusal, dokonca aj psychologa aj psychiatra a su to pekni debili, ti by sa presadili aj v narodnom divadle. neverte im ani makke f, akurat si prestanete verit a tie lieky co davaju akurat akoby vas obuskom ovalil ale vas to nevilieci takze tot ohladne tych sarlatanov. som si na 100% isty ze je to chrbtica lebo raz ma seklo a som sa citil ako znovuzrodeny ale po tyzdni ma \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"odseklo\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" a je to naspet v keli. takze co najviac pomoze je plavat. ak mate peniaze tak aj 5x do tyzdna. ak nemate tak vselijake cviky na chrbat len pozor aby nesposobovali bolest. a cvicit a cvicit a cvicit a cvicit. a schudnut na normalnu uroven lebo nadvaha najviac skodi chrbtici. aj masaz je vyborna vec ale cvicit treba predovsetkym lebo mozu vas fajne vymasirovat ale ked mate ochabnute svaly tak sa to na 100% vrati naspet za par dni. no dufam ze sa vsetci vyzdravime co najskor lebo clovek fakt straca aj sebavedomie a boji sa kedy to naneho pride, je to humus.

Majušik

Tak čaute som rada, že som není sama s takými problémami, ale je to hrozne ked Vas zacne boliet chrbtica a potom cela hlava a az na vracanie je cloveku, proste ide mi vytrhnut dekel a teraz uz konecne idem na vysetrenia tak drzte palce

krutička

Aj ja to mám stále sa mi krúti hlava nič mi nezistili už rok beriem lieky a prd lepšie stále rovnako aj mne už doktory neveria teraz mám pre istotu betaserc24 ale ani to sa mi nezdá že by mi pomáhalo..

niki7

Rheinecker: skus ist ortoprdovi mozno mas problemy s driekovou kostou......lebo ja mam tiez rpoblemy s krcnou chrbticou a bolesti mam asi rok a teraz zevraj aj s driekovou a tie bolsti su v spodnel casti chrbta a teraz chodim este na rehabilitacie takze neviem uvidim...ale tiez mi niekedy trpnu ruky a citim si ich strasne slabee

Mia33

pappus a ako by si to vedel vyliecit ja mavam az pocity strachu ale mne nic nezistili alekarka ma poslala rovno na psychiatriu vraj si namyslam som totiz po porode tazko sa mi dychalo bola som na ultrazvuku na vnutorne organy vsetko ok potom na ekg vsetko ok cievi ok krcna chrbtica mimo tak neviem ci je to s toho alebo si namyslam zazil to uz niekto niekedy? Dakujem

Valentin

krv mi brali vtedy ked som bol aj na ekg ale neviem ci robili aj testy na chudokrvnost, cukrovku atd atd...ale pojdem si ich dat este raz spravit...a nejake lieky na to volne dostupne v lekarni nie su?nejake vitaminy?nejak nemam cas ist k doktorovi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk