Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nurch Piešťany - ako to tam chodi, vase skusenosti?

korri

no tak ja som dopadla zatim tak,ze moja reumatologicka zrazu duma ze mam asi zle stanovenu diagnozu,ale ruemu len nevedia aku..mam dost...do nurchu tym padom ma zrazu posielat neche, a len ma stope medrolom,uz mam zle pecenove testy a so zaludom je to tiez zle a schudla som 6 kil....ledva vstanem z postele a kasle na mna ..ciste zufalstvo na tomto slovensku fakt....snazim sa dostat k nejakemu ienmu dobremu reumatologovi a je mi uz jedno ci bude aj 500km od mojho bydliska,lebo toto je uz hrozne

korri

no tak ja som dopadla zatim tak,ze moja reumatologicka zrazu duma ze mam asi zle stanovenu diagnozu,ale ruemu len nevedia aku..mam dost...do nurchu tym padom ma zrazu posielat neche, a len ma stope medrolom,uz mam zle pecenove testy a so zaludom je to tiez zle a schudla som 6 kil....ledva vstanem z postele a kasle na mna ..ciste zufalstvo na tomto slovensku fakt....snazim sa dostat k nejakemu ienmu dobremu reumatologovi a je mi uz jedno ci bude aj 500km od mojho bydliska,lebo toto je uz hrozne

pia

ahojky otazku som smerovala skor ,ze kvoli comu budes hospit. v piestanoch. ja som asi mala postsreptokovu reakciu a mala som brutalne bolesti kolien.Proste cim vyssie aslo tym vacsie bolesti, teraz uz bolesti skoro nemam, ale aj tak samozrejme idem do tych piestan, lebo tam, su odbornici. teraz uz neuzivam nic, pockam si co povedia v piestanoch.

ni-ka

pia,nie nemam,nikdy ma klby neboleli nijak vyrazne...skor pobolievali ked sa menilo pocasie ale nic hrozne...
a beries aj nejake lieky?okrem atb?

pia

aha no oki, moje bolesti kolien uz pominulôi, ale predsa , bojim sa ze sa to moze kedykolvek zase vratit a tie bolesti som mala priserne, myslim ze to bolo neco akutne...

ni-ka

ano,vsetko trva jeden den...rano prides nalacno,zoberu ti krv a moc a poslu ta doktorke/doktorovi,kde si pockas...tam ta vysetria,podla toho co mas v zdravotnej dokumentacii urcia postup. Bud ta hned tam objednaju na hospitalizaciu na doriesenie alebo pockaju az budes mat vysledky a potom sa uvidi podla nich...Zalezi na tom ako zle na tom si a ako urgentne je treba nasadit liecbu...
to ASLO je ako u mna, aj u mna sa najprv riesili plucne chlamydie,brala som asi troje atb ale potom som uz bola na tom zle tak som sa na to vykaslala...a teraz ich uz nemam a ASLO mam normalne...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nurch Piešťany - ako to tam chodi, vase skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk