Nestačím jej

Príspevok v téme: Nestačím jej
martinezzz

Zdravím chcem sa spýtať či má niekto podobný problém. Mám priateľku 7 mesiacov. Bývame spolu cez víkendy. Piatok ide ku mne spať a nedelu odchádza. Vždy sme mali sex 2 krát za víkend.. Nejako som sa toho nasýtil a nepotrebujem to tak často ale jej nestačí..V poslednom čase na to ani nemám chuť kôli tomu a robím to len kôli nej. Nepotrebujem to tak často. Teraz sme spolu akždý deň už 2 týždne a proste keď som s ňou každý deň, nemám na to takú chuť. V nedelu nám odišli rodičia a prídu v sobotu.. mali sme sex v nedelu a od tedy nič.. ona sa za to na mňa uráža že ju už nebavím lenže to neni v nej proste ma to neláka so žiadnou. Stále myslím len na to že čo ak dnes nebudeme sexovať tak sa zas urazí.. jaj čo mám robiť? ..

znity odpad

ja som mal podobne obdobie vo vztahu..urcitu dobu som vobec nemal chut na sex, tiez sa priatelka urazala a mal som obavy..casom ta to prejde a aj tvoja priatelka sa casom mozno uskromni, teraz ma 16 a v tom veku by to chcelo aj 3x za den pipíš....ale myslim ze tvoja nechut je len take obdobie vo vztahu..a myslim ze aj u mna to bolo tak nejak po vyse polroku chodnia..teraz ked na to spominam krutim hlavou ze preco som bol taky kkt a jednoducho som ju nepretiahol vzdy ked chcela:D

xem

urež si ho a natlač silokonóm zabaľ a daruj jej ho ... ale k veci mať tak tvoje šťastie moja zas má chuť jak ty teda skor nechuť stačí jej ževraj raz do týždňa a to já by som je.. každý deň no tak čouž no asi si tá baba najde druheho a cele toto je fake lebo aby sa toto 21rocny pýtal ...

TvojKat

V prvom rade ti poviem, ze vo svojom veku si mohol mat aj starsiu priatelku. Druha vec, ak sa ti to nepaci, mozes mi zavolat #911

martinezzz

chcel som napísať že sa uráža za to že ona ma už nebaví .. teda myslí si to ale neeni to v nej.. ja mám 21 ona má 16 ..