Bolesť krížov a celej chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť krížov a celej chrbtice
kajka

Mam 27r. a citim sa ako 80rocna...uz dlhu dobu cca 3 roky mam problemy s chrbticou lepsie povedane s krizami a bolest mi vzdy vystreluje do nohy raz do pravej raz do lavej ....ziadne liecenie len dookola utlmovaky a rehabky ktore mi pomahaju len na chvilku....a bolest cim dalej horsia.... tentokrat mi ta bolest ustupila z krizov a vystreluje mi pod lopatkami ..jeden den na jednej strane druhy den zase opacne..ta bolest to je ako krce ... neviete mi poradit co mam robit? alebo ako presvedcit mojho uzasneho lekara nech ma da dokopy.... som uz vycerpana aj po psych. stranke..viem ze mi zase daju utlmovaky a ja uz nevladzem tie silne lieky....aj cvicim ale ani to mi nepomaha...ja osobne si myslim ze mam zapal v tele ale nikto to neriesi... som zufala....

aloe

Na bolesti krížov okrem bioptronu, aby sa to liečenie urýchlilo, sú výborné prírodné produkty,doplnky výživy,dokážu bunku vyživiť a dokonca sú výborné aj na obnovu chrupavky, len to je už dlhodobejšia liečba.Ale účinná, bez vedľajších účinkov. duratnakatka@zoznam.sk

aloe

dadula,už som tu písala, že výborný je bioptron, ten pomôže na bolesti chrbtice, artritídu, kĺby, veď sa ním liečia mnohí lekári, aj známe osobnosti, napr.Veronika Zuzulová-lyžiarka,Žigo Pálfy..je ich viac.Pre viac info napíš duratnakatka@zoznam.sk

milanko22

ahoj Kajka,aj ja mam podobny problem sice my je len 30.bude to rok co ma zacalo boiet v oblasti krizov,najhorsie je ze kazdy den je ta bolest ina a na inom mieste .Tiez si myslim ze mam zapal ktory sa tam tula ,ale nie som lekar,drzim ti palce a daj vediet

poliewoocka

Moja maminka mala s chrticou obrovske problemy.Brala silne lieky proti bolestiam,chodila na masaze,obstreky.Niekedy ju totalne zablokovalo a cely den prelezala v posteli.Asi porusim na chvilku pravidla fora,ale pomohol jej pan (titul neviem)Karapetien zo Zvolena.Kontakt nanho je 0905 848 555(viem,toto by som nemala).Akupunktura a masaz.

djbranik

AHOJ KTOBY MI VEDEL PORADIT?MAM UZ ASI DVA ROKY BOLESTI CHRBTICE.BOL SOM DVA KRAT U ORTOPEDA MAL SOM NEJAKU BLOKADU TAK MI TO NAPRAVAL POMOHLO TO ZACAS.TERAZ MAM MAM TE BOLESTI ZNOVA ALE TERAZ MI UZ JEHO NAPRAVANIE NEPOMOHLO.BOLESTI SU VELKE NEMOZEM VNOCI VOBEC SPAVAT NAJVIAC MEDZI LOPATKAMI.NEBOLI TO NA POHYB ANI NA DOTYK.PROSTE TO ROZBOLI A BOLI TO.BOLESTI MI VYRAZAJU DO ZALUDKA MAM NECHUT K JEDLU PALI MA ZAHA A MAM KRCE V YALUDKU.VEDEL BYMI NIEKTO PORADIT?DAKUJEM

mami

Lubos, aj vsetci ostatni- kto ma naozaj zaujem nech mi napise na mail a dam kontakt a meno spominaneho fazioterapeuta.
Predbezne asi tolko- "uraduje" v Bratislave, pri Leviciach, v L. Mikulasi a v nevyhnutnom pripade aj v Poprade. ked som riesila svoje problemy ja, precestovala som stovky kilometrov za tymi, ktorym som verila, ze mi pomozu. Mne konkretne pomohol on a cim dlhsie ho poznam,tym viac mu doverujem. Kiez by takych odbornikov bolo na Slovensku viac.

jujujuj

to fakt môže chrbtica vystrelovať aj do brucha? mám bolesti v podbrušku, nevedia z čoho a samozrejme aj problémy s chrbticou.

energička

a od kiaľ je ten pán? hneď by som k nemu zašla. No určite to bude na druhom konci slovenska. Ja som z nitry.

mami

Este doplnim- ze aj so synom nas nahanali po vselijakych vysetreniach, plucnych, kardio, lebo mal problemy s dychanim. Ja som to sice tusila, ze to nebude take hrozne, ale co s tym? Potom po odstraneni blokady v chrbtici ( u tohto cloveka, o ktorom som pisala) mu zo dna na den nic nebolo.