Chronicka nespavost

Príspevok v téme: Chronicka nespavost
milovna

ahojte mate niekto s tym problem?ako ste to riesili?uz 2 tyzdne trpim nespavostou a to tak,ze zakazdym ked dokojim moje babo tak nemozem zaspat.trva to hodiny uz sa mi stalo 4 x ze som nemohla zaspat aj 6-7 h :-( je to hrozne.vzdy mam zavrete oci a dufam zakazdym ze zaspim ale bezuspesne.viete mi poradit?dakujem

amanda23

mne pomahala medovka, vypit pred spanim, alebo homeopatia sedatif PĆ od boiron, to mozes uzivat aj pri kojeni.. a cez den dospavas s dietatkom? skus nespat cez den, pokial sa da, neboj sa, zlepsi sa to, neviem ako casto vstavas v noci k babatku, aj u mna to bol des na zaciatku. co keby si si odstrekla mlieko a sla spat do inej izbe, daj si stuple do usi , maju ich v lekarni a muz nech sa postara aspon 2 noci, nech sa das dokopy, lebo toto obdobie starat sa o malinke 24 hod. denne je velmi narocne , hlavne tym, ze clovek nema sancu sa par tyzdnov moc vyspat..

Lulita

to mas preto, lebo mas rozbity spanok kojenim, sa to zlepsi, ked dokojis, na lieky urcite nechod, to je stav prechodny

edmont 123

ak ta tvoja práca pocas dna nevycerpá, tak sa doraz sportom

mozes to riesit aj cez drogy = sedatíva od psychiatra, kazdú noc budes spinkat ako zarezaná, lenze po niekolkých týzdnoch budes riesit dozivotnú závislost natom takze skús radsej ten sport