Čo môže tento sen znamenať?

Príspevok v téme: Čo môže tento sen znamenať?
N.n.n.

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosť s nejakými snami, ktoré si nevie vysvetliť, ktoré sa mu opakujú. Mne sa dnes v noci snívalo (opakovaný sen už asi šiesty krát v priebehu niekoľkých rokov), že som tak silno v sne zaťala sánku, silno som hrýzla (naprázdno), že sa mi polámali zuby, povypadávali mi plomby. Sánku som držala zaťatú dosť dlho, aj keď mi to bolo nepríjemné. V sne si nepamätám žiadne iné osoby. Tú istú noc sa mi snívalo (asi ďalší sen), že som vošla do dverí a po chvíli, keď som sa chcela vrátiť, kľučka na dverách z vnútra už nebola.

Chcem len dodať, že nemám žiadne osobné problémy, nie som nešťastná a nie som ani v stresových situáciách. Na to, že sa mi snívajú blbé sny, vždy sa vyspím dobre, ráno som oddýchnutá :-)

Každý príspevok, názor poteší, ďakujem.

N.n.n.

No na odbornú pomoc to teda ja taktiež nevidím :-D

Tak sem tam nejaké vzrúšo nezaškodí, ale na noc ani nejedávam, tak neviem. Niekedy asi pred štyrmi rokmi sa mi dookola opakoval sen s vodou. V jednom sne bola v bazéne na záhrade(bazén v záhrade ani nemáme :-D), inokedy sa mi snívalo o akváriách naplnené vodou, potom o vode v dome kvôli prasknutému potrubiu a tak. Neviem, niekto sa nad tým ani nepozastavuje, asi zbytočne hútam nad tým :-)

nirv

Jessi :DD odbornú pomoc :DD nevsimaj si to, je to len sen. Take o zuboch, tých som mala uz veľa. Ja mavam úplne neskutočne sny:) a stale sú to len sny. Pokiaľ nemáš sny že ťa niekto vraždí alebo ty niekoho, prípadne iné psycho, tak je to úplne v pohode:)

N.n.n.

Ďakujem za príspevky, tak ja si to teda nebudem všímať, len by ma to zaujímalo z čoho alebo prečo sa mi do podvedomia dostáva niečo takéto. Aký ste mali sen, ktorý ste si nevedeli vysvetliť? Alebo nejaký úplný blud? Papa, pekný deň :-)

xirenka1

podla vykladu snou... ked s ti sniva o zuboch a obzvlast takto znamena to chorobu,jeden cas sa to aj mne dost casto snivali,v sne som riadne citila ako nimi kyvem jazykom a nasledne zacali padat atd...vtedy som na tom nebola najlepsie ale chorobo prisla az po tych snoch,ale ked hovoris ze si stastna a pekne sa aj vyspis tak si to netreba vsimat :D

N.n.n.

Ahoj Jessi, ja mám spánok úplne v pohode, v noci sa ani nebudím, také sny nemávam často.. a za psychológom? Ja si ani nie som vedomá toho, že by ma niečo trápilo a tak, ja som práveže šťastný človek, preto to nechápem. :-) však psychológ by nechápal ani čo od neho chcem, keď ja ani nič nechcem :-)))) len čím to môže byť spôsobené.

Jessi_1111

Ahoj, bolo by dobré vyhľadať odbornú pomoc, aj keď nemáš problémy. Skús tabletky v lekárni na dobrý spánok alebo čajíky, poprípade aj aj. A skoč za psychológom ;)