Čo brať na podporu chudnutia?

Príspevok v téme: Čo brať na podporu chudnutia?
Anjelik 1805

Dobrý deň,

rozhodla som sa konečne po dlhom čase radikálne zmeniť svoju postavu z tučnej baby na krásnu a štíhlu...Viem, chce to pevné nervy, dobrý jedálniček a hlavne pohyb...toto všetko už mám,ale počula som, že sa popritom dá užívať nejaký doplnok výživy (proteíny???) alebo niečo takého, neviem to ale presne, preto sa chcem opýtať, či neviete o niečom takom, čo by mi popri tom aj trošíčka pomáhalo schudnúť,ale nerobilo mi to jojo efekt...

Ďakujem veľmi pekne za Vaše skvelé rady, na ktoré sa teším :))

freedomsk

Bezne veci teda spalovace ktore kupis v obchode zvycajne nie su ucinne a je to iba placebo efekt. Na tvojom mieste by som sa poobzeral po clenbuterole alebo salbutamole je to lekarensky vyrobok. Hlavne ich nekupuj z internetu lebo urcite narazis na falzifikat.
!!!Ale samozrejme strava a pohyb je na prvom mieste!!!

:)

Milky

jedulka
Samozrejme. Vo vseobecnosti plati, ze cim je clovek starsi, tym ma pomalsi metabolizmus. V ludskej reci to znamena, ze:
NAPRIKLAD horalku spali
-15 rocny za 2 hodiny
-30 rocny za 3 hodiny
-50 rocny za 5 hodin
Vzdy plati iba jedno jedine. Menej energie prijat ako vydat.

harmonia zdr

Nemôžete SCHUDNÚŤ? Chcete odstrániť PRÍČINU NADVÁHY natrvalo? Ponúkam prípravky Tradičnej čínskej medicíny, kt. naštartujú prirodzené funkcie orgánov, zdra. problémov a nadváhy sa zbavíte bez diéty, jednoducho a zdravo.

Maartin

ahojte, ked mozem poradit, tak doporucujem niekolko veci:
1, prestat jest kvasene pecivo - chlieb, rozky atd, ja to nahradzujem napr. kukuricnymi platkami od Bona Vita.
2, nejest neskoro vecer, uz po 20.00 len zeleninu ked pride hlad
3, nasadit pohyb, aspon hodinu chodze denne (ist pesi do prace, skoly atd), alebo nasadit lahky pomaly beh na nizkom pulze, staci 20-30 minut 3-4x do tyzdna.Pametajte si, ze len na nizkom pulze sa spaluje tuk, na vyssom uz glykogen zo svaloch.
4, protein nie je zly napad, hlavne pri diete aby si nenabehla na katabolicky metabolizmus, ze si "spalis svaly" - radcej by som palil tuk a svalovinu nechal. Su aj kvalitne bio proteiny bez chemie. Ja mam dobru skusenost s Nuzest vitalcity.sk
5, Inak skuste vegetariansku stravu, aspon na mesiac, ja uz na nej fungujem rok, a da sa to, je to zdrave a odpadaju starosti s kalorickym objemom, ktory prijmame v beznej potrave

astalavista

Na podporu chudnutia sa dá zohnať aj vychytávač tuku, neviem kde, ale počula som o tom dosť. Ale pri diéte, hlavne radikálnej, sa ti môže pokaziť trávenie na dlhú dobu. Ja keď som skúšala nejaké diéty, tak som vždy pri tom jedla aj probiotické kultúry premium od biopronu, tam ich je 9 a pomohlo tomu prechodu z normálnej stravy na diétnu.