Pravda o rakovine - VITAMIN B17

radca

Kosa,

si si isty, ze to bol skutocne Jackson. Ja netvrdim, ze nebol. Ale predstav si, ze mas obrovske dlhy a potrebujes sa ich nejako zbavit. A mas aj dvojnikov...

Ked uz preberame celebrity, tak ma je pre tuto temu urcite zaujimava tato:

www.novinky.cz

kosa

je tema ohladom toho ako pomoct styridsiatnicke omladnut.

RAKVOVINA je aj o tom ako nezostarnut ( kto sa stareje ma rakovinu...).
kto sa nestareje rakovinu nema....

kosa

inac,
brat Michala Jaksona povedal, ze ked to bol lekar co pri nom bol ked Michal skonal, ci ta osoba je vobec lekarom...
dal KONECNE SUDRUH CIERNY povedal nieco rozumne.

inac navrhujeme, aby lekari dostavali licencije, ktore by v periodickych intervaloch mali obhajovat.

[zruseny12]

ALICIA
urcite je to pravda,keby sa zamysleli,ale kym cloveku nic nechyba a je zdravi,tak nerozmysla ako sa stravuje atd.to je bezne v zivote...skor sa zamysla taky,co ma uz doma podobny problem,tak skor sa k takym veciam dostane...
presne,aj ja si myslim,ze NEVEDOMOST to skor vystihuje...
je to jedno,aj tak kazdeho postihne len to,co je mu sudene...nie kazdy ma stasie sa vyzdraviet atd.

alicia

mariaa, myslím že keby sa ľudia trocha zamysleli nad tým čo, kedy a ako jesť, tak by boli v podstate zdravší.
Kosa by zrejme napísala, že je to NEVEDOMOSŤ a možno by mala pravdu, aj keď niekedy ju treba brať s rezervou.

[zruseny12]

KOSA
neviem,co ti mam na to napisat,lebo ja som pisala o niecom uplne inom,ako teraz ty tu pises v poslednom prispevku...
a nechcem sa o takych veciach bavit,lebo viem,ze RAKOVINA postihne kazdeho cloveka,a to nemusi byt ani chudy.../myslim tym financie/
pisala som len,ze co som citala...
ALICIA
mozno,to vychadzal ten clanok s toho,ja sa nepamatam presne,o co islo...len viem,ze to bola DOBRA RADA PRE LUDI,KTORY MAJU TRAVIACE PROBLEMI.../ja sa nou riadim a jadierka jem len doobedu/
vela rad,ktore som si prcitala kde tu,mi pomohlo...sak som bola na tom uz velmi zle...

a este k tomu,ze propagacia PRE HLUPAKOV.../neberem to osobne....ALE AJ TOTO TU BY SME POTOM MOHLI BRAT AKO PROPAGACIU PRE HLUPAKOV,CO SA PISE TU,NA TEJTO TEME-VSETKO BY SME POTOM BRALI ZA PROPAGACIU PRE HLUPAKOV-CO JE POTOM SPRAVNE?...bez urazky/

kosa

mariaa,,
tie veci tu boli pred 50rokmi(vojna to zahladila ale aj tak pocas vojny si vyvoleni spokojne zili v mestach ako monako kupatkupat apodobne.

ano je toho viac na internete ale aj tak este stale malo.

dobre ze vydali knizku PRAVDA O RAKOVINE.

inac ti len pripomenjem, ze u nas isty docent vydal knizku STRAVOV PROTI RAKOVINE, kde popisal a jasne vyjadril uz logicky davno potvrdeny nazor ze rakovina nie je sposobena geneticky ale socioekonomicky.