Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kaciatko7

delpia, ano, nema zmysel sa tu kvoli tomu hadat. a ja neutocim na teba, ale len vyjadrujem svoju nespokojnost s tymto nasim zdravotnickym systemom, ktory ti bude stale a stale "hadzat polena pod nohy". Neviem aku maju skusenost druhi, ale my mame takuto. Bolo by fajn, keby sa urcite veci zmenili v prospech pacientov, ale asi nestaci len tu o tom pisat. a vies, mozno reagujem tak ako reagujem, pretoze mi je tych ludi luto. A mozno, keby sa to, co nam, stalo niekomu v tvojom okoli, tiez by si tak reagovala. Takze, "zakopme vojnovu sekeru" peknu nedelu vsetkym :)

delphia

roman neviem. skusim sa poinformovat.

kaciatko prosim PRESTAN na mna utocit! ani nevies ako mi krivdis! zamerne neprekrucaj moje slova! posledny krat ta na to upozornujem. nikde som nenapisala, ze nie je podstatne, ze sa sestre stav zlepsil. ale pisem, ze rovnako podstatne je aj to, aby sa jej neublizilo neodbornostou pri podavani liekov do zil. chapem ze celu vec posudzujes subjektivne, ale nakolko som zdravotnik a viem co sa moze stat, tak moj posudok je objektivny a zial nadalej neviem suhlasit s tym, ze by liecbu len aby bola podana, tak podaval hoc kto. vo vasom pripade som VELMI rada, ze sa nic nestalo, no ty si to neuvedomujes, ale mohlo sa stat. ale to uz nechajme tak.

je naozaj vyborne, ze mame pristup jednak k infornaciam o moznostiach liecby v zahranici a tiez ze sa da liecbu zaobstarat, ale velka skoda je, ze cela vec viazne na tom, ze to legalne odbornik podat u nas nemoze. zial, nie je to moj vymysel, ale nakolko zijeme v pravnom state, tak aj tuto oblast riadia zakony. a tie netvorim ani ja a ani nik z beznych smrtelnikov.
preto sa skusim poinformovat, co by sa dalo v danej veci robit, aby pacienti neboli este viac ohrozeni, nez su. akonahle sa nieco dozviem, tak sa ozvem.
a prosim MIER

peknu nedelu

sopjia

Tiez si to to čítam príbeh tvoj sestry kaciatko.Mohla by sem aj sestra tvoja napísat,opísat ako sa cíti,ako to zvláda s tvojou podporou.Ved to by bolo úzasné keby tu podala svedectvo ze sa vyliecila a vykaslala sa na doktorov.

roman08

delphia na jednej strane tvrdis ze je to protizakonne a na druhej ze osetrovatelke by si si to pichnut nedala tak potom,ale kto to mal urobit ked zdravotna sestra nemoze.

kaciatko7

kosa, viem, ze sa tu uz od zaciatku pise o tom, ze rakovina liecitelna je, za toho polroka som si precitala celu diskusiu od zaciatku, stranku po stranke. Len ma rozculuje, ze zrazu nie je podstatne, ze niekomu tato liecba pomaha a dari sa mu, ale ktoze mu tie infuzie podava. a je mi to vlastne fuk, ci je to legalne a v sulade s nejakym zakonom, ze nejaka osetrovatelka podava infuzie, ked moze byt legalne to, ze dennodenne na onkologii umieraju pacienti, a vinou chemoterapie, tak je urcite legalne aj toto. a je to fakt smutne, ze v nemocnici si ani do vlastneho tela nemozes dat pichnut vlastny vitamin c.

kaciatko7

delphia, teba trapi, ze do zily picha nekvalifikovany clovek, ale mna zas trapi, ze kvalifikovani ludia pichaju do zil veci, ktore ludi zabijaju. takze neviem, co je podla teba lepsie, ci latka, ktora sice nepomaha, skor ublizuje, ale pichnuta odbornou a studovanou rukou, ci vitamin, ktory dokaze vyliecit, ale bohuzial pichnuty rukou neodbornou. myslim, ze nie je podstatne, KTO to podava, ale CO podava. aj tebe pokojnu noc

delphia

...mozno sa zda, ze som odbocila od hlavnej temy, no myslim a som presvedcena, ze to nie je zanedbatelne, ze kto lieky podava.
ale uz o tom nebudem radsej pisat, lebo skutocnost, ze si robim starosti z toho, ze do zily picha nekvalifikovany clovek, je pochopena ako vadenie sa.

pokojnu noc vsetkym :)

delphia

kacatko ak si moje prispevky pochopila ako vadenie sa, tak je mi to naozaj velmi luto :(
ja to nemam v umysle. islo mi len a len o to, aby som upozornila na to, ze aj ked chcete to najlepsie, tak mozte prave podavanim liekov do zily neodbornou osobou velmi ublizit. nic viac a nic menej. nemozem vas predsa podporit v niecom, co by som sama nikdy nepodstupila (nechat si liek podat do zily laikom).

kosa

kacjatko7,

my sme uz od zacjatku stranky jasne poukazovali ze rakovina sa da liecit aaj vyliecit.
ti co ziju z utrpenia neliecenia a nevyliecenia rakoviny toto samo neustale popierali a popieraju.
ale dobre je vydiet ze kto zije z utrpenia inych(lekari), a nevedomosti inych( politici a ich posluhovaci).

kto sa co zaujima o teoreticku podstatu vzniku rakoviny, a vie ju, tak je mu jasne ze rakvovina sa da vyliecit.
preto sa robilo a robi vsetko preto aby to bolo maksimalne utajene a zahalene ruskom nevedomosti strachu...

BOJME SA BOHA BO HO NEVIDNO....
a co to je ten boha?...

kosa

Peto T,

lekari maju zakazane podavat infuziju obohateno protirakovinovymi latkami.
Ja som hovorila otcovi aby ziadal od lekara infuziju obohatenu vitaminom C, a ked treba aby takuto zaplatil.
bolo mu povedane ze infuzija vit C uz obsahuje....
Kolko ale, to lekar nepriznal...