Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

len pre zaujimavost, brat mi poslal clanok na dalsiu bylinu, ktora sposobuje apoptozu(uhyn) rakovinnych buniek, je to bezna korenina z indonezie a indie, tzv citonova trava(lemon grass, cymbopogon citratus) najdete to na
www.laleva.org, clanok z 17 juna.
Inac tato stranka je velmi zauimava,lebo dava rozne clanky, ktore su velmi rozdielne od popularnych sprav z mediciny a politiky...

Caj z nej obsahuje citral, ktory je ucinna latka na apoptozu uz aj v malych davkach, niekolko saliek silneho caju ma dostatocny ucinok.
Ako som sa dozvedel, toto tiez nie je uz nic nove, lebo prve spravy o tom boli z Izraelu uz v roku 2006 a ako obvykle, prirodne mediciny sa miesto propagovania vsade potlacaju...
www.israel21c.org

damian

ellenoor, breusova stava je vynimka, moze sa, lebo ma pri rakovine specificku funkciu. Samozte zemiaky a mrkva by sa ale nemali, hlavne zemiaky sa vobec nesmu.

RNG

kosa, myslis odbocku NBTY obchody Holland and Barrett. Nuz ale to nie je este stale problem, lebo si mozes objednat z inych odbociek, ako Puritan's Pride alebo Doctor's Trust, alebo aj z inych sieti, ako napr Swansonvitamina, NSI, obchodov co predavaju znacku NOW, a Doctor's Best a podobne.
Na nete je zdrojov stovky a mnohe su kvalita GMP, tj co je napisane na flasi to naozaj vo flasi je, kontrolovane nezavislou najvacsou organizaciou vyrobcov, pripadne aj v USA vladnou federalnou FDA.

kosa

elenoor,

nikoho neodhaname a nikoho nenahaname.

uvedom si ( ak to dokazes) ze kazdy kto zacal INU nez chemoterapiju, DAVA MOZNOST VYBERU.
ano, pre slovakoch je MOZNOST VYBERU dost nezvycajny sposob zivota, ale v niektorych castiach sveta este funguje. zatial.
ako dlho, to ti nedokazeme zarucit.

len tak naokrach:
tunak siet obchodoch JOLANT a KARET prestali predavat jeden z vynikajucich cajoch a antirakovinovych cajoch od lubovnika. St Johns Wort.

to iste balenie o 20 vrecusok co stalo 115 penci teraz stoji v ekskluzivnom baraku ( obchode) 399 penci ( teda stalo 1.15 teraz 3.99 - teda o viac ako 200% zvysili cenu....

kosa

elenoor,

bolo to adresovane pre Damiana nakolko som nevedela ze jeho bratanec je tak blizko lekaroch ( a smrti).
Nech mu pani bozkovia pomahaju, ale pokial je to pravda co Damian pisal ( ze bolo lepsie a je zasak horsie) tak tam neni perspektiva; 98.9% takychto eksperimentatorov ( nasadena chemoska a vysledok je lepsie a potom horsie a smrt) to ma jasne. ak je niekto taky co vezme chemosku a prezije, je tam velka pravdepodobnost ze v podstate ta chemoska nebola potrebna a je otazke co to bolo za ochorenie.
nuz ale co, komu nieto rady tomu nieto pomoci.

RNG

pozri na Breussovu metodu(zalozene na postoch mnichov z 15 storocia)
Osobne nie som prilis priatelom takeho oslabenia tela, radsej odporucam len ciastocneho Breussa a viacero prirodnych cytotoxickych a protirakovinnych potravinovych doplnkov a velke mnozstvo enzymov, ktore cistia telo.

doubledog

by ma zaujimalo, ze co si myslite o pôste ako liecebnej metode rakoviny?

cital som rozne clanky o tom, ze pri poste telo prejde na spotrebovanie vnutornych "prebytkov",
udajne si vybera prave nepotrebne veci ako rozne usadeniny v cievach, organoch, nadorove bunky...
znie to rozumne, viete o tom nieco?

pôstom myslim neprijimanie potravy, pije sa iba voda
diky

- mira

Mrkvu ani paštrnák by som nevylúčila. z toho dôvodu, že obsahujú polysacharidy, ktoré sa uvoľňujú postupne a sú veľmi potrebné ako plynulý zdroj energie pre telo i mozog. Zároveň sú zásadotvorné a tým zabraňujú množeniu nežiadúcich mikroorganizmov. Vláknina, ktorú obsahujú, má priaznivý prečisťujúci účinok.
Polysacharidy sú lepší zdroj energie ako tuky alebo bielkoviny, pretože sa spaľujú bez zbytkov. Pri spaľovaní bielkovín vznikajú zbytky, ktoré sa chovajú kyselinotvorne a sú zdrojom pre tvorbu toxínov. Takže bielkoviny a tuky len v umiernenom potrebnom množstve pre budovanie a regeneráciu orgánov a pre biochemické reakcie.