Pravda o rakovine - VITAMIN B17

malaalam

denz, ja sa nechcem hadat ani nic, ale zrovna "prominentni" ludia a aj doktori, ktorych poznam ja sa neliecili klasickou chemoterapiou. Napr. jeden z nich siel do zahraniacia na par mesiacov liecit sa pomocou diet, doplnkou, specialnej stravy atd. Tak nieco na tom bude.

Denz

a este jedna vec.......
je rozdiel rakovina a rakovina......
je menej agresivna a je aj taka,ktoru nedokaze vyliecit ani najlepsia metoda ...
a ten kto sa trosku tomu rozumie.....vie o com hovorim....

Denz

Peto T- a skus mi vysvetlit jednu vec......
Poznam prominentnych ludi v Bratislave.....
Ani jeden z nich co sa tykalo rakoviny sa nedal na nieco take ako ty tvrdis....
Ak by to bolo ozaj nieco prevratne a tak uzasne........si myslis,ze by to ostalo nepovsimnute?????
Dali by peniaze na hlupost namiesto tvojej liecbe????
Asi tazko!

Peto T

Denz: Ja som nič neobjavil. Kritizujem, že medicíne vládne biznis a preto sa neskúmajú liečebné postupy, ktoré sú možno lepšie než konvenčné, len nie sú ziskové a preto sa oficiálne nebudú používať.

kirkoo

Denz!!!

Protónová terapia je veľmi zaujímavé riešenie do budúcnosti a prvý pacient na Slovensku by mal byť zobratý v roku 2010 a budú dve pracoviská v Ružomberku a v Bratislave, ale a teraz to ale.
Podľa môjho názoru to bude liečba len pre vyvolených a poriadne mastná,budú si ju chorí cvakať pekne sami ako je to napríklad s hyperbarickou komorou a poisťovňa podľa mňa tento druh liečby preplácať nebude. Zároveň táto liečba nebude nahrávať do karát onkológom (ospravedlňujem sa za skepsu,ale viem ako to všade na svete s onkologickými pacientmi chodí)a budú dávať zároveň s touto terapiou aj chemoterapiu.No uvidíme,všetko ukáže čas,každopádne dovtedy všetkým chorým:enzýmy,veľa vitamínov,B17, MMS1+MMS2 a veľa smiechu a radosti do života.

Nech Vás aj naďalej sprevádza sila.

Peto T

Denz: Koľko už senzačných "objavov" bolo v liečbe rakoviny. Každú chvíľu sa niečo objaví a "do 5 rokov to bude dostupné".

Ale v praxi sa len používajú iné jedy pri chemoterapii a presnejšie ožarovanie. Je to stále o tom istom. A potom dajú na onkológii pacientovi na obed buchty. Čo je na tom zlé? Nádor priam miluje cukor...

Kým je to o biznise, tak sa ťažko dočkáme skutočne účinného lieku.

kirkoo

mirabelka1

MMS2: Chlórnan vápenatý (angl. calcium hypochlorite, Ca(ClO)2) sa používa pri čistení vody v bazénoch určených na plávanie a predáva sa v obchodoch s prípravkami na čistenie bazénov ako rýchly čistič vody pod názvom „Chlór šok“ asi najmenej v 1 kg balení (dávka na vyliečenie menšej dediny) pod rôznymi výrobnými značkami a obsahuje od 45% do 100% chlórnanu vápenatého (Aquabela 95%, Laguna „modrý šíp“ 99%). Musí tam byť ale napísané, že obsahuje ako hlavnú látku chlórnan vápenatý. Jim Humble otestoval na sebe počas niekoľkých rokov všetky koncentrácie a každá fungovala. Na svojich webstránkach píše, že nie je problém, ak tieto prípravky obsahujú aj iné látky, lebo sú určené na použitie v plaveckých bazénoch, a teda nie sú jedovaté. Mnohé z nich sa používajú priamo v potravinách alebo v potravinárskom priemysle.

Celý návod nájdeš na www.e-mms.sk,stránku,ktorú dobre poznáš.

Denz

Treba doverovat vede .

Liek na rakovinu na ceste

2008-12-25 (02:14) | Technológie

Ruské laboratórium vybudovalo protónový akcelerátor za účelom liečby rakoviny, ktorý je 10 krát lacnejší ako podobné zariadenia. Liečba rakoviny protónmi je jedna z dnešných najsľubnejších metód. Častice akcelerujú v zariadení podobnom známemu Veľkému zrážaču, ktoré je však zmenšené a častice sú potom namierené na nádor. Lúč „rozreže“ DNA nádorových buniek a tým ich zabije.
Protóny sú oveľa efektívnejšie v liečbe rakoviny ako známe ožarovanie. Majú viac energie a môžu byť zamierené priamo na nádor vďaka tzv. bragg peak – efektu, ktorý spôsobuje, že protóny pristanú v cieli v posledných pár milimetroch svojej cesty a takto sa vyhnú poškodeniu zdravého tkaniva.
Protónová terapia má na rozdiel od rádioterapie 90% úspešnosť.
Najväčším problémom bola cena. Univerzita v Texase minula napríklad v roku 2006 až 125 miliónov dolárov na protónové zariadenia a výbavu. Firma Protvino neďaleko Moskvy vraví, že má odpoveď. Ich experimentálny akcelerátor je 10 krát lacnejší než konvenčné modely. Je tiež menší a potrebuje menej energie.