Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

Myslim, ze tu sa omylom miesaju dve temy: tetania(zaskrt, lock jaw) ako nasledok infekcie bakteriou clostridium tetenii a
tetania ako rozne krce a nervove problemy v tele nasledkom nedostatku mineralov, pripadne CO2(hyperventilacia) a neurotransmiterov.

[zruseny12]

nesuvisy len s tou alergiou,ale aj tym,ze mi nevstrebavaju creva...mam DYSPLAZIU MIERNEHO STUPNA...
STRATILA SOM VELA VIT.A MINER.
...ale jasne,ze tym ako som jedla vela mliecneho/a nevedela som,ze som alergicka na ten kazein/sa mi poskodili creva a tym vznikla aj TETANIA...

[zruseny12]

RADCA,ja odkedy mi lekar povedal,ze som na KAZEIN alegicka...
odvtedy mlieko,mliecne vyrobky a vyrobky,co obsahuju mlieko NEJEM,a davam si velky pozor...

ninka255

predčasom sme tu písali o mamografii.bola som u gyn.na sono prsníkov,povedal že všetko v poriadku,ale, kedy ste boli naposledy na mamografii?ja, že pred 2 rokmi, on,že treba ísť.ja som mu povedala že pokiaľ to nie je nevyhnutné že nejdem, že som čítala o tom odborný článok atď.
začal mi vysvetlovať že to môže byť niekde skrytá hrčka a že by som mala ísť,ale je to vraj na mne.uznal to že je to veľmi vysoké ožiarenie a niektoré fakty,ale aj tak by som mala ísť. no nešla som, dúfam že som urobila dobre. čo na to damián a ostatní?

radca

Mariaa,

ta tetania podla mna suvisi s tou tvojou alergiou kazein. Ak sa jej zbavis tym, ze mlieko vynechas na nejaku dobu, tak sa zbavis aj tetanie.

[zruseny12]

RNG,mozno ludia neumieraju na TETANIU,ale vies aky je to pocit,ked sa ti zviera hrdlo?ked ti trpne tvar,ked dostavas take krce do noh,ze nemozes chodit,ked sa bojis vystriet aby si nedostal krc...a mnoho inych veci...
nehovorim,ze ine veci nie su dolezite,ale aj TETANIA je dost zavazna,ked sa nelieci a aspon nedostane pod kontrolu aby sa ustalila...

lieky

Odstránili mi obličku pre zhubný nádor,pooperačná starostlivosť je minimálna.Bola som po mesiaci na kontrole,kde sa ma iba spýtali len ako sa cítim,lekár tam dopísal bolia ju kríže.Teraz po 4 mesiacoch mi stvrdli všetky jazvy ,občas ma zaboli na rôznych miestach v bruchu.Odborníci poraďte.Čo s tým ?!