Akú kozmetiku používať?

Príspevok v téme: Akú kozmetiku používať?
SilviaL22

Baby, smerujem to hlavne na Vás a chcem Vás zároveň poprosiť o radu. Už pol roka používam kozmetiku Mary Kay, radu Botanical effects...Sľubovali, že vydrží rok, avšak ja už som na dne tubičiek :D Kozmetika je to skvelá, ale finančne náročná a nemôžem si dovoliť uvoľniť 100 eur na kozmetiku. Mám mastnú pleť, kde tu vysušenú a mám mierne akné. Akú kozmetiku mi odporúčate z vlastnej skúsenosti? Podotýkam, že mám alergiu na parabény :) Ďakujem Vám za odpovede...

Glam

ja som maximalne spokojna s bio kozmetikou znacky hristina a maju aj akne radu takze by si si mohla oskusat...mozes si kupit aj male vzorky na otestovanie a ak ti to sadne , tak potom si vklud evezmes to vacsie balenie

kijola

mas pravdu MK je pomerne nakladna, ale tak kvalitne kremy a celkovo kozmetika stoja.. ak chces na problemovu plet o nieco lacnejsu ale velmi dobru kozmetiku tak sa skus pozriet na la roche...ja mám od nich bb krém a micelárnu vodu a počas ekzémov tolleraine krémy na pleť aj oči a je perfektná.. teraz pendlujem medzi la roche-om a mk ale vzdy cez notino nakolko je to lacnejsie nez u mk poradkyne alebo v lekárni a zvlášť keď majú zľavy

iwette

Tak baby ja mam dobre skusenosti z kozmetikou od oriflame...ale je drahšia a už 5rokov používam z avonu koli lepším cenám a veľká spokojnost.A aj cenovo v poho.Vody a odličovacie mlieka za 1.90 eur kupujem a kremy z rady ANEW aj séra su super .Aj očné krémy a make up sa snažím od rovnakych vyrobcov....make up je značka Luxe z mineralmi a výde ma do 9eur...a tak aj krémiky v tej cene .Spevnujuci duo lifting tak za 5.90eur ...podľa akciiiii a dcéra používa make up s dlhotrvajúcim efektom Extra Lasting Ivory a je na nej super a aj vydrží ma 20rokov a nevie si ho vynachváliť..ale tento je vhodny pre problemovu pleť zo sklonom masťit sa...Tam je ich veľa,len si treba vybrať,.Ale určite ked sa mení značka kozmetiky.....treba zmeniť aj značku líčenia..A všetko kupujeme cez notino,kedže nemam čas nahanať mlade avon lady,A katalog si pozeram online ...

berbera

Mne pomáha kozmetika URIAGE, konkrétne používam tú zelenú radu, keďže mám problematickú pleť. Dá sa kúpiť v lekárnach alebo na NOTINO a tam je aj lacnejšia.

kralovna_12

Ja používam na mastnejšiu pleť túto radu od Biodermy www.notino. sk/brands/?f=1-1-4600 aje super, naozaj zmatňuje, a micelárka je tiež dobrá :-) nie je síce prírodná, ale je to dobrá značka

alicazazrak

Ja mam v poslednom case tiez dost mastnu plet aj ked som nikdy taku nemavala :/ myslim si ze mozno nieco prirodnejsie na to by mohlo pomoct ale nemam ziadne skusenosti.