Nechcem už chodiť k psychiatrovi

Príspevok v téme: Nechcem už chodiť k psychiatrovi
Wheeler

Nechcem už chodiť k psychiatrovi, ale bojím sa mu to povedať, pretože to zrejme nebude rešpektovať. Aj keď nútiť ma nemôže, ja predsa nie som zo zákona povinná liečiť sa, je to moja vec, ale aj tak. Preto mi napadlo, že by som ho mohla oklamať a povedať mu, že som si našla iného doktora, že chcem chodiť k niekomu inému a vypýtať si moju dokumentáciu, aby som mala pokoj a vyhla sa zbytočnému prehováraniu. Chcem sa spýtať, dá sa to? Ako to vlastne medzi nimi chodí, musela by som povedať meno toho lekára, ktorého som si akože našla, posielajú si to oni medzi sebou?

amanda23

jednoducho tam uz nechod, nic nehovor nikomu a bude, ja som to urobila dvom a nic sa nedialo, lieky som si vysadzala sama postupne, ked som potrebovala ist k druhemu, zalozil si svoju kartu, stacilo povedat, co som kedysi brala a kolko ako dlho.

VEDMA

Zbytocne to komplikujes...dokumentaciu ti do ruky neda, ale ju bude chciet poslat, alebo odovzdat udajnemu "novemu" psychiatrovi. Proste prestan chodit na kontroly, dnes maju psychiatri tolko pacientov, ze nevedia, kde im hlava stoji, takze to pravdepodobne ani nezaregistruje, ze nechodis.

Emily opat

Ked som menila gynekologa, tak dokumentaciu poslal stary lekar tomu novemu. Takze predpokladam, ze to bude rovnake aj v tvojom pripade. A navyse sa jedna o psychiatricke liecenie. Preco klamat, povedz pravdu.