Akčná výhra - komu podať sťažnosť?

retardtv

čo môžte čakať od retar´dákov, ve´d sú to čistý šmejdi, a o to sa politici nezaujimaju ako legalne televízie zarabaju na doverčivých ľudoch

ZORRO

Přes to všechno, že to vaše vysílání je velký podvod, kdy já jsem vám už dnes psal, přes to pokračujete ve vysílání. Je to od vás veliká ubohost. Nejsem nacionalista, ale svedčí to o smýšlení vedení vaší Slovenské TV Dajto!!!

marak

Áno dnes ráno to bolo úplne najlepšie :D uhádnite automobilku:
1. končí sa na ,,A,,
2. vyrába sa v Rusku
3. NIVA
4. v ZSSR boli predávané ako žiguli :D :D :D :D To len dementi ako oni môžu povedať že seat, škoda alebo že
,,kia, to čo sa vyrába na slovensku"

To sú úplne nenápadný dementný podvodníci. A ešte keď tam niekto zavolá tak sa tvária že je slabý signál alebo že ho nepočujú aby si zobrali čo najviac.

hlas

Tak za môj podnet dostali pokutu 15tis. euro sa mi vidí. Ak by týchto podnetov bolo viac, tak možno by to pocítili a rozmysleli si, či niečo také budú vysielať alebo nie....

RQS

Dneska som sledoval rano akcnu vyhru, hladali tam osobnost a bol tam Pan Fico na obrazku. Rozhodne som nezavolal ale pozorne som sledoval tuto ojeb show. Vsetky tie telefonay co tam zavolali boli s nespravnimi odpovedami. Z pociatku bol obrazok uplne jasny ze tam je Pan Fico a telefonaty boli s odpovedou ako, "To je Chuck Norris", "Vladimir Putin"..., Akoze Putin ma vlasy v prdeu? LOL. Tieto pociatocne odpovede vyzeraju byt hrane zo samotnej spolocnosti. Ked sa tam konecne niekto dovolal a zmohol sa povedat ze to je prezident tak zrazu spadla linka...

Moj nazor na tuto show je ze je to maximalny podvod a mali by Markizu pokutovat prinajmensom na 1 Milion Euro.

Miroslav S.

Je smutne ze Markiza si ziskava peniaze takouto aktivitou.Clovek ked to pozera tak sa z toho smeje....Len vela ludi je naivnych a ty tam zavolaju....a cca kolko ludi tam zavola behom tej jednej hodiny c
o to bezi? Moj tip?1000 ludi isto...x 2.... a maju cistu zisk.... Ak nema Markiza na zaplatenie zamestnancou a robi to takymto sposobom tak je dost trapna... ale ako sa hovori ..nech sa im dari ;-)Ludia....prosom len si iba uvazte ci ten audiotex vytocite... Miro

hlas

Každý, kto je poškodený by sa mal obrátiť na príslušné úrady. Tak ako ja, dal som podnet na SOI sa mi vidí a šetrili ich. Nakoniec mi prišla odpoveď, že môj podnet bol opodstatnený a že dostali pokutu 15tis. euro myslím.

Jar11

Jsem z čech.Vaši soutěž sleduji a je to podvod jako u nas svlíkačka za kačku.
Platil jsem 900 kč anikam jsem se taky nedovolal i když je linka stale neobsazena.Akčna vyhra obrazky na www.osobnosti.cz jsem nnasel každou osobnost třeba Docolomansky a neni možne aby nikdo nevěděl odpověd.Jsem rad že se k Vam neda dovolat.Petr