Vyskusat zmenu

Príspevok v téme: Vyskusat zmenu
zvedavyy

Zdravim. Mozno ma mnohi odsudite, no nezalezi mi na tom, nakolko som uz velmi rozmyslal nad tym asi 3 roky. Som 15 rokov zenaty. S manzelkou sa pozname, ked sme mali obidvaja 15 rokov. Je moja prva a jedina a ja jej. A preto ma zacalo trapit, ze som nevyskusal inu zenu v posteli. Mam ju rad, aj sex je v poriadku, ale ta zvedavost mi niekedy neda spavat ... Ako to asi je, ako to ine prezivaju, ako sa dokazu odviazat? Nemal by som problem zbalit niektoru kolegynu v praci, no jednak by sa tym pokazila moja povest a jednak hrozi riziko, ze by sa o tom dozvedela manzelka a ja od nej odist rozhodne nechcem. Chcem sa opytat zien, ktore mali jedineho muza uz niekolko rokov, ci ich nelaka aspon nezavazne vyskusat si sex s niekym inym i ked su spokojne? Zaroven tu hladam nejaku taku zenu, ktora by to chcela vyskusat, nakolko na zoznamkach sa bojim, ze ide o nejake promiskuitne zeny, ktore mozu mat vselijake zdravotne pohlavne problemy a ich prenosom by manzelka zistila, ze som nieco mal s inou a tu sa mi zda, ze chodia celkom slusne zeny. Tak ak niektora by to chcela vyskusat tak sa mozme zoznamit tu.

bvcgju

co ak by si zistil ze tvoja manzelka sniva o sexe s inym muzom a ze si aj niekoho hlada na sex... a tebe o tom povedat nechce..? nevadilo by ti to?