Kde nájdem tú pravú?!?

Príspevok v téme: Kde nájdem tú pravú?!?
Status

Zdravím, mám 25 a nemal som ešte žiadny vzťah. Vlastne som nemal ešte žiaden kontakt so ženským pohlavím. Prečo? Akosi neviem nájsť tú pravú. Nie som náročný na vzhľad, ale nebudem tvrdiť že mi na kráse nezáleží, no na čom mi skutočne záleží a čo požadujem je inteligencia a vnútorné vyžarovanie. V dnešnej dobe sa stretávam s kopou dievčat, ktoré uznávajú svetské hodnoty a zabúdajú na tie duchovné. Ktoré by šli radšej na diskotéku ako do divadla. Ktoré majú na FB min. 300 priateľov a za zábavu považujú ísť v piatok večer von do klubu medzi ľudí vypiť si namiesto romantického času stráveného vo dvojici. Možno som náročný, čo však u mňa prevláda viac je zúfalstvo. Ako je možné že na internete v diskusiách je kopa príspevkov od žien, ktoré sú skvelé a je z nich cítiť vyžarovanie, no v bežnom svete ich akosi niet? Ženy kde sa schovávate a prečo je Vás v bežnom svete tak ťažké nájsť?

anonymka23

Goriol,
nie každá sa s niekým hrá a potom ho odkopne. Existujú aj slušné a úprimné, ktoré nikoho nevyužívajú. Lenže o také zase chlapi nemusia mať záujem. Ja osobne som sa stretla s tým názorom, že som až priveľmi slušná a tým pádom som nezaujímavá. Len preto, že nechlastám, nefajčím a diskotéky ma zrovna nejako nelákajú..

Doremi,
aj pekná baba môže mať niečo v hlave.

Goriol

Treba kazdu co spoznas zistit ci ma zaujem a aka je. Pretoze zeny su sibalky. Sa s tebou hraju ako macka s jedlom. A potom ked ta rozkusu tak ta odhodia. Ja som napr. spoznal jednu babu bola strasne mila ku vsetkym, az neskor to uvidis ze ako ju kazdy nema rad lebo ohovara je neprajna atd.

ivik23

ahojte baby tiež nemám chalana a ani som nemala, veľmi ma to hnevá. tiež nemám rada diskotéky, vypiť si vypijem keď je príležitosť. problém je vtom že som introvert, tichá, hanblivá, nie som pekná..je to ťažké, človek sa s tým bude musieť naučiť žiť, že je sám. veľmi ma bolí, keď vidím, že každý (aj mladší) v okolí niekoho má, len ja som sama.

alexxxxhgfr

pytam sa preto, pretoze aj ja malo vidim alebo teda poznam malo chlapov, ktori by boli normalni, ktori by sa spravali svojmu veku primerane,a podobne..vsetci mi pripadaju este nedozreto a dokazuju mi to svojim spravanim ktoreho je hlavnou naplnou alkhol..alkohol neznasam kedze nepijem.
rada by som preto spoznala normalneho chlapa :D
mam 21 a vztah som este nemala..uz sa fakt zamyslam ci som fakt az taka skareda ci je chyba vo mne alebo kde vlastne

Nessie7

Neviem ako je to s mojou inteligenciou a vyžarovaním, to by museli povedať iní ale v ostatnom to na mňa celkom sedí. Tiež mám 25 a bola som na jednej jedinej diskotéke a povedala som si, že nikdy viac. Priateľov na FB mám sotva 60 a už aj tak sa mi zdá, že je to strašne veľa. Kluby tiež až tak neobľubujem, vypijem si len pár krát za rok, naozaj keď je špeciálna príležitosť. A čas strávený s rodinou a blízkymi je pre mňa to najviac :)

Ale takých dievčat poznám viac, najmä medzi mojimi kamarátkami, spolužiačkami z VŠ (stále mám taký pocit, že ak by som študovala trebárs ekonomickú, bolo by tam veľa takých ľudí ako si opísal, ale na prírodovedných odboroch je to iné, sú tam ľudia, ktorí uznávajú vyššie hodnoty, majú vzťah k prírode, sú často veľmi empatickí, milí)

No a vieš akú mám zas ja skúsenosť s chalanmi? Že ma totálne ignorujú. Aj keď si myslím, že by mohli byť fajn, prehodíme vždy maximálne zopár viet, ale to je všetko. No väčšinou ani tých pár viet. Viem, že je to veľmi ovplyvnené aj tým, že som introvert, ale aj tak. Tak teraz neviem kto má väčší problém, ty či ja? :D

Status

doremi - snažím sa na sebe pracovať po mentálnej aj fyzickej stránke... ;)

alexxxxhgfr - no na Slovensku už nežijem, ale rád by som si našiel priateľku zo Slovenska, preto som vlastne aj založil toto fórum... :)