Muzska a zenska nevera

Príspevok v téme: Muzska a zenska nevera
Myslitel6

Prave som dopocuval vo Funradiu relaciu Bokovka. Princip je, ze nejaka zena tam da cislo na svojho muza a redaktorka sa ho snazi nalakat na rande. Hadajte ako to asi dopadlo... A ona ho mala tak zidealizovaneho... Ono je najhorsie to, ze muz berie sex inak ako zena. On ju moze lubit, ale moze mat sex aj s inou, lebo si to nespaja dohromady. Ide iba o pozitok. Zena ho moze dostat akurat do pozicie, ze jej nebude neverny, ale nie preto, ze by to sexualne nechcel, ale preto, lebo vie, ze by ju to ranilo, a ked mu na nej zalezi, tak sa tomu vedome brani. Chlap sa po sexe s inou kludne vrati domov a je znovu milujuci manzel. No ked je neverna zena, je to ovela horsie, lebo ta si to spaja s citmi a vacsinou chce svojho doterajsieho partnera kvoli tomu opustit.
Uvedomujete si toto rozdielne citenie oboch pohlavi a z toho vyplyvajucich problemov?
Dali by ste si takto otestovat svojho chlapa? A co myslite, ako by ste dopadli? Mne sa to zdalo byt uletene od tej zeny, lebo je to velmi povazlive takto zbytocne riskovat.

Slecna A.

nie, nikdy by som takto priatela nedala "otestovat", maximalne zo srandy...ale kedze poznam ine formy srandiciek, tak toto je pre mna uplna kravina :D

TinaM

podla mna je blbost rozdelovat neveru na zensku a muzsku. Ja viem, ze keby ma moj priatel podviedol, bol by to koniec. A preco? Pretoze aj on povazuje sex za nieco, co sa spaja s laskou. Takze podla mna tu ide skor o typ cloveka a nie o jeho pohlavie. Okrem toho, testovat partnera, to je co za blbost. Ako sa hovori, prilezitost robi zlodeja, tak naco pokusat?...

nirv

Agnes, a ešte sú takí hlúpi že si myslia že im na to nikto nepríde, a ak áno, stačí zapierat zapierat zapierat

Agnes999

Vacsina chlapov podvedie len preto, ze ma prilezitost. Staci, ze pred nimi hociaka roztiahne nohy, tak vylezu. Dokonca aj ak ide o sestru ci najlepsiu kamosku jeho zeny. Ale existuju aj muzi, co nemaju mozog tam dole a co by to neurobili.

repka

nirv
to je pravda, ja prave poznam v okoli viac pripadov, kedy zenska sa nevie udrzat na uzde a ich chlapi by pre ne aj modre z neba zniesli...
..a podobne studie ako chlapi vedia oddelit sex a city a podobne blaboly na "ospravedlnenie"..ach jaj... takych clankov tu uz bolo..
ci chlap ci zena ktora sa z cudzej postele vrati domov ku svojmu partnerovi uple v pohode nema nic spolocne so schopnostou oddelovat city, ale s ubohostou..

doubledog

urcite taku ponuku neprijme 100% muzov, to je jasne.
zaujimave by ale bolo zistit, ake percento ju teda prijme.
podla mna to percento prilis vysoke nebude.

Marsmeloun

ja si myslím , že nevera ako nevera .... hnusná vždy ... či zo strany muža alebo ženy .... kto nechce nepodvedie , a kto chce tak mu v tom aj tak nik nezabráni ... a tro co sa píše hore je blbosť .. poznám x m,užov citlivejších ako ženy , ktorý neberu sex len z telesného hladiska ale namotaju sa po nom na ženu takže sa to nedá takto zovšeobecnovať a ani to neveru absolutne neospravedlnuje ... :-P