Prečo ma moja manželka odmieta?

Príspevok v téme: Prečo ma moja manželka odmieta?
adaam

Dobrý deň,

chcem Vás poprosiť o radu ako alebo čo by som mal urobiť, aby moja manželka viac myslela na sex. Sme ešte len necelý rok manželia. Pred svadbou som si myslel, že jediná vec v ktorej sa zhodneme bude sex. Teraz viem, že vo všetkom sa viac menej zhodneme, len nie v tom. Neviem čo mám robiť. Úprimne ma to veľmi bolí keď cítim ako ma odmieta. Sex máme tak 3 až 5 krát za mesiac. No aj tak je to viac krát tak, že je so mnou len preto, že to chcem ja a je to také bez takej vášne. A to ja nechcem. Veľmi chcem, aby nás to k sebe ťahalo ako pred svadbou, aby sa tešila na chvíle keď budeme spolu. Moja manželka ma veľmi priťahuje. Milujem keď behá po byte v spodnej bielizni. Je krásna. No keď sa jej chcem dotýkať veľmi veľa krát to odmieta. Sú chvíle keď nie ale je ich málo. Snažím sa mojej manželke pomáhať vo všetkom aj okolo domácnosti a aj mimo nej. Nie som taký muž čo sadne pred TV a pozerá futbal. A myslím, že celkom dobre vyzerám. Veľmi ma to trápi. Poradte alebo povedzte mi svoj názor. Chcem nájsť riešenie, či je chyba vo mne alebo niekde inde. Ďakujem.

lea128

Arnie23, je od priatelky mile, ze sa spon pokusa to nejako zlepsit, ze sa cez leto budete castejsie milovat, aj ked nie som si ista, ci to nie su len prazdne slova...a ako vies, ze si sex uziva? lebo mne sa velmi nezda, kedze ho chce mat par krat do mesiaca a to ju vacsinou musis zvadzat, lebo podla jej slov, ty si tan nato ( co je pre mna tiez nonsens, nepoviem kebyze ste na zaciatku vztahu). Ved mam chut, tak na priatela skocim ja, urcite necakam na neho kym to zacne on...ved on nevie presne kedy mam na neho chut:) Myslim, ze tvoja priatelka ma na sex velmi zvlastny nazor, rozpravate sa otvorene o sexe? Co sa jej paci, co nie, co ju vzrusuje, ktore polohy sa jej pacia, alebo velmi sa k tomu nechce vyjadrovat?

Arnie23

vsak jasne, kazdy ako mu vyhovuje. Ale co poznam asi dvoch znamych, tak ked zacali sexovat, tak niekedy aj 3x za den, alebo aj za tyzden. To zacali sexovat po vyse roku chodenia. Aj ja som s priatelkou zacal po vyse roku, ale nemali sme taku frekvenciu. Potom zacala uzivat HAK a to islo dole vodou, lebo ju presla chut. uz som to nizsie opisoval. Tak je jasne ze po niekolkych rokoch ten osial opadne, uz sme spolu viac ako 5. Lubime sa stale. Ked sa hadame, tak vacsinou pre sex lebo to vytiahnem, alebo som podrazdeny z toho, ze sex nemame, hlavne ked mi niekto povie, ako casto to robia oni. Niekedy si pripadam, ze to robime ako manzelia co maju uz aj povinnosti, pracu, deti apod. My sme mladi a vobec to tak nevyzera. Opustat ju nechcem, hovorim lubime sa. Dufam, ze sa to zmeni k lepsiemu.

mangel5

Arnie, s mojou manzelkou sa milujeme denne a niekdey aj 2-3x za den! Normalne je to, co vyhovuje tym dvom a nie co niekto iny povie. Neviem do akej miery mas tu tvoju rad, ale ked zamilovanost prejde, budes mat kua problem. Radsej uvazuj, ako z toho von, lebo sa budes potom strasne trapit. Ona nech si potom najde tiez nejakeho chlapa s mensim sexualnym apetitom, aj taki existuju. Ja byt na tvojom mieste, tak by som sa to s nou nepokusal tahat dalej - zjavne nema pre teba pochopenie a je velmi sebecka.

Arnie23

podla mna, kazdy zdravy clovek ma chut na sex. mne priatelka povedala, ze ja som iny(uchyl), zeby som chcel stale, ze ona nepozna baby, ktore chcu casto sex. Asi si vybera len co jej vyhovuje. Viete, ale ked ma niekto sex par krat do mesiaca a potom lezi s dotycnou v posteli, tak cuduj sa svete, ze chlap ma chut. To iste, aj ked mame byt sami, priatelke je jasne, ze sa pokusim o sex. No ale kto by sa nepokusil, ked takato sanca sa mu naskytne mozno 1x za tyzden/za 2 tyzdne. Priatelka si to ani sama nerobi, iba velmi malo. Par krat to skusala. Sex si ale uziva, teda neviem, kedze som rychlo, to tiez ale pripisujem tomu, ze je mala frekvencia stykov. Teraz idu prazdniny a povedala, ze budeme spolu castejsie aj sexovat. No to som zvedavy teda, si to zacnem zapisovat. Mne nejde do hlavy, ze niektori dokazu sexovat aj 4x tyzdenne ba aj viac a niekomu staci 1x do tyzdna. Napr. ked by sme mali priestor v piatok a aj sobotu, tak to praktizujeme len 1den z toho, urcite nie oba dni, to by sa musel asi stat zazrak. A ked sa chlap musi stale vtierat aby nieco mal, pride mi to ponizujuce. Mne povedala priatelka, ze hadam ma nebude ona zvadzat, ze naco som ja. Ale ked ju clovek zvadza a nakoniec nic z toho nie je, hmm..

lea128

Nemusi mat zas milenca, ale je pravda, ze su zeny, ktorym to proste nechyba....Mne to napr. velmi chyba a ked nemam sex viac ako 3 dni tak vidim na sebe, ze som podrazdena, nespokojna a proste vtedy potrebujem aby ma moj priatel poriadne pomiloval a hned mi je dobre:) No ked tak rozmyslam, problem moze byt aj ten, ze sa k sebe sexualne nehodite, je to tiez jedna z moznosti. Ked sa mi nieco podobne raz stane, pojdem urcite za sexuologom alebo psychologom, no verim, ze vase partnerky to nenapadne, ked pre nich to je bezna vec, ked nikdy nemali nadmernu chut na sex. No ked sa zena citi nutena, tak to odmieta este viac...ale kazda zena dobr vie, ze ked ma doma zdraveho chlapa, tak proste sex potrebuje a preto by s tym mala nieco robit. Sex je vo vztahu pre mna tak velmi dolezity, ze vedie k celkovemu pozitivnemu smerovaniu vztahu. Ludi to zblizi, aspon na chvilku sa mozu odreagovat od beznych problemov, potom sa menej hadaju a celkovo su vo vztahu stastejsi. No musia to takto brat obaja...Ja milujem ten pocit, ked je moj priatel vo mne, je to pre mna uplne fantasticke...mozno vase partnerky len neprisli na tu pravu chut milovania z lasky, nie len obycajneho sexu, no problem vidim najskor v ich psychike... Myslim, ze uz dost mojim kamoskam v tomto pomohla aby sex nebrali ako nutnost ci povinnost vo vztahu, ale aby sa vedeli z toho tesit, raz si asi otvorim Sexuolog.poradnu a potom ma mozte navstivit aj s partnerkami:))

Arnie23

inac priemer je asi okolo 120x za rok. to je priblizne 10x za mesiac, co je normalka si myslim. Ked som tak premyslal, u nas sme toho cislo mozno dosiahli po vyse 2 rokoch. cize hlboky podpodpriemer.

Arnie23

no pani vy ste uz zenati. ja som este slobodny a mam sex sporadicky, asi 3-4x za mesiac. to mam 23 a priatelka 21. sme spolu uz niekolko rokov. ked brala antikoncepciu, tak nemala chut na sex skoro vobec. uz ju neberie vyse roka a je to lepsie. viac nadrzana a viac si to uziva. Ale fakt sex je sporadicky 3-4x mesacne, co je podla mna dost malo, kedze normalne v takom veku ako sme, by to malo byt do tyzdna. problem s predcasnou ejakulaciou mam tiez. ideme na vec a viem, ze to bude rychlo, lebo som z toho taky nadrzany az no. kto by nebol, vsak. nemame zas tolko priestoru, ale aj ked je vikend a mame priestor tak to nie je, alebo je to ale len raz. za poslednych 40 dni sme mali sex 2x, su v tom zapocitane aj dni s menstruaciou jednou a jedna prave prebieha. Takze ziadna slava. Aj sme spolu byvali urcity cas, ale sex tiez nebol az tak casto. najviac sme ho mali 2x za tyzden. vacsinou to bolo 1x tyzdenne a to je asi vsetko. Ked sa o tom zacnem bavit, tak mi je povedane, ci zas s tym zacinam, ze zas ona je ta zla apod. Ano zo zaciatku som jej to vycitoval, ked brala HAK, ze ma nechce alebo ju nepritahujem, ked tak malo spime spolu. Bola z toho taka zblbnuta, ze som sa niekedy snazil a ani oral alebo rukou mi to nespravila, tak som odisiel domov dost smutny a nadrzany. Povedal som si, ze sa uz nebudem snazit a pokusat sa o nieco, ze to nema zmysel. Proste ma to stvalo, citil som sa od nej taky vzdialeny. Sex je parada a zblizuje ludi, su si blizsi, mne sa to s nou paci. Hold smola je ta, ze asi mam vacsiu chut ako priatelka. Povedala mi, ze ona to az tak nepotrebuje a nepriklada tomu taku vahu. Som zvedavy, ak budeme manzelia nahodou, ze ako to bude tam. Ked budu deti apod. Mozno 1x za 2 mesiace. Inac bolo aj obdobie, ze sex bol asi 7x za polroka. Ziadna slava polna trava :)

lea128

Veritel ty mas 28 rokov ?? :O akoze prepac...ale ja by som sa na tvojom mieste rozviedla. Toto je uz fakt vazny dovod, to chces cely zbytok zivota prezit takto? Toto je uz totalne tyranie zo strany tvojej zeny a tie jej nevhodne poznamky, ze mas trenovat na WC ku, by si tiez mohla odpustit... Nie je to totiz, len o tom sexe, je to o tom ako sebecky sa k tebe sprava, totalne ignoruje tvoje potreby a je jej jedno co ocakavas od vztahu a manzelstva ty. Chcela by som vidiet tu zenu. Ked sa rozvedies, ja ti najdem take kamosky, pekne, sexuchtive, ale aj dobre a chapave zeny, ze az potom budes v 7 nebi :D A ja mam 24 a 4 rocny vztah, ale sex mame velmi casto, a neviem si predstavit, zeby som sa mala po dietati takto radikalne zmenit, sex je pre mna fantasticky oddych, relax a neustale intimne zblizovanie s partnerom a mna by dost zlozilo, keby ho moj partner odmietal. A kolko rokov ste spolu chodili, pred svadbou to bolo uplne ine?

Veritel

lea128 : oral ?? a to je co prosim ta ? to sa v manzelstve normalne vykonava ?
tento rok som mal sex iba raz - a to je uz maj... samozrejme ze sa mi najprv nechcel od samej radosti postavit, srdce mi bilo ako ked som bol prvykrat na kolotococh... potom som sa ukludnit a bol asi 10 sekundovy sex a hned bolo hotovo.

na to mi bolo povedane ze by som mal trenovat.. ze WC mame dve tak ze mozem tam... to je rada od manzelky.. a pritom to vobec nieje o tom.... mne dokaze stat aj hodinu a mozem si to robit sam a nespravim sa za 10 sekund... ale co uz s nalomenou psychikov... nic.

a ked si myslis ze som neviem aky stary...

mam 28 rokov.